Zamieszkaj na Tarchominie!

24 sierpnia 2021

Na Tarchominie powstaje wyjątkowa inwestycja – Apartamenty Nowy Tarchomin. Doskonała lokalizacja, rozbudowana infrastruktura, a przede wszystkim funkcjonalne mieszkania czekają na przyszłych lokatorów.

Apartamenty Nowy Tarchomin to inwestycja APM Development, która powstaje w sąsiedztwie Centrum Handlowego Galeria Północna na Białołęce. Łącznie do sprzedaży trafi 127 mieszkań o zróżnicowanym metrażu – od 35 do 85 mkw. Są to kawalerki, mieszkania dwu- oraz trzy- i czteropokojowe. Takie mieszkania są najczęściej poszukiwane przez kupujących; zarówno tych chcących kupić lokum tylko dla siebie, jak i dla swojej rodziny.

Więcej o inwestycji Apartamenty Nowy Tarchomin

Każde mieszkanie składa się z przestronnego salonu z otwartą kuchnią oraz sypialni (ich liczba zależy od rozkładu i metrażu mieszkania), łazienki i holu, a także balkonu, tarasu bądź logii ze schowkiem. Inwestycja znajduje się w pobliżu komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj), umożliwia także szybki dojazd samochodem do centrum Warszawy. Fakt, że buduje się obok galerii handlowej, ułatwi z kolei przyszłym mieszkańcom codzienne sprawunki. Usytuowanie na Tarchominie ma także inny plus – bliskość terenów zielonych, takich jak lasy, parki czy rezerwaty przyrody. Docenią to na pewno osoby aktywne, rodzice i właściciele zwierząt.

Apartamenty Nowy Tarchomin – atuty inwestycji

Do licznych zalet mieszkania w Apartamentach Nowy Tarchomin zaliczyć można:

funkcjonalne rozkłady mieszkań

lokalizację inwestycji,

dogodną komunikację z centrum,

rozbudowaną infrastrukturę handlowo-usługową,

bliskość żłobków, przedszkoli i szkół,

sąsiedztwo terenów zielonych,

nowoczesną architekturę,

dostosowanie osiedla do całodobowej ochrony oraz monitoringu.

Wiarygodny deweloper

Tym, na co warto zwrócić uwagę, jest bez wątpienia doświadczenie dewelopera APM Development. Nasza firma od lat realizuje inwestycje mieszkaniowe w Warszawie. Wybudowaliśmy już ponad 1 tysiąc mieszkań i apartamentów. To, co oferujemy naszym klientom, to transparentne zasady zakupu mieszkania, profesjonalną i pomocną obsługę, a także bezpieczeństwo finansowe inwestycji.