https://www.facebook.com/APMDevelopment https://www.youtube.com/channel/UCOZ5G-TqeakKJ5COUxYl1Rw https://apm-development.com.pl/blog/ https://www.instagram.com/apmdevelopment/
Ikona

Kim jesteśmy

Zarząd APM Development tworzą doświadczeni przedsiębiorcy od lat związani z rynkiem nieruchomości i sektorem budowlanym. Od 2003 roku firma realizuje osiedla mieszkaniowe na terenie całej Warszawy. Przez ostatnich kilkanaście lat przekazali do użytku ponad 3300 lokali w takich dzielnicach, jak Mokotów, Targówek, Wola, Bemowo, czy Wawer. Od 2003 roku realizujemy osiedla mieszkaniowe (nowe domy i mieszkania) na terenie Warszawy.

Oferujemy mieszkania i domy między innymi w dzielnicach: Wawer, Ursynów i Bemowo, Mokotów. W swoim dorobku mamy ponad 3200 mieszkań wybudowanych w różnych inwestycjach, między innymi: Osiedle Samarytanki na Targówku, Osiedle Nowa Wola na Woli oraz Słoneczne Tarasy na Bemowie. APM Development w obecnej formie funkcjonuje od 2005 roku. Taka struktura organizacyjna pozwala spółkom celowym zapewniać profesjonalną obsługę i kontrolę nad realizowanymi projektami oraz podnosi bezpieczeństwo finansowe inwestycji. Od 2006 roku APM Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Developerskich i w relacjach Klient – Developer stosuje Kodeks Dobrych Praktyk.

APM
APM

Nasze cele

Ikona

Bezpieczeństwo finansowe

Zapewnienie Nabywcy bezpiecznego zakupu mieszkania i minimalizowanie ryzyka finansowego w trakcie jego budowy to dla nas sprawa priorytetowa. Gwarantem bezpieczeństwa każdej z realizowanych przez nas inwestycji jest Bank, który niezależne od wpłat dokonywanych przez przyszłych mieszkańców, zapewnia stałe finansowanie projektu. Środki wpłacane z tytułu podpisanych umów są lokowane na zastrzeżonym rachunku i znajdują się pod kontrolą Banku współfinansującego przedsięwzięcie. Klientom proponujemy partnerską umowę deweloperską w równym stopniu zabezpieczającą Kupującego i Sprzedającego oraz jasne i przejrzyste zasady zakupu mieszkania. Sprzedaż rozpoczynamy dopiero w momencie uzyskania prawomocnego pozwolenia na budowę, a przyszły lokator otrzymuje od nas pełną informację o inwestycji i jej najbliższym otoczeniu oraz komplet dokumentów niezbędnych do uzyskania kredytu. W umowie jasno określamy termin zakończenia budowy, a wpłaty poszczególnych transz następują dopiero po zakończeniu danego etapu budowlanego, na podstawie okazanego Nabywcy protokołu zakończenia robót.

APM
APM
Ikona

Solidność

Zależy nam na budowaniu partnerskich i długoterminowych relacji z Klientami, dlatego sprzedażą zajmuje się zespół złożony z doświadczanych i profesjonalnie działających doradców, prowadzących Nabywcę przez cały proces: od wyboru i zakupu mieszkania, aż po jego odbiór.

APM
APM
Ikona

Jakość

APM Development dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą Project Managerów, która nadzoruje oraz koordynuje prace budowlane podwykonawców, jak również przygotowuje dokumentację niezbędną do sprawnego przekazania lokali przyszłym mieszkańcom. Potwierdzeniem profesjonalizmu naszej kadry inżynierskiej jest wysoka terminowość w realizacji poszczególnych inwestycji deweloperskich oraz niewielka liczba usterek zgłaszanych przez mieszkańców zrealizowanych obiektów.

APM
APM

Mieszkania w Warszawie
od dobrego dewelopera

Ikona

Znalezienie takiego mieszkania, które będzie w pełni odpowiadać naszym potrzebom i jednocześnie będzie atrakcyjne pod względem cenowym nie jest wcale łatwe. Z tego właśnie względu warto skorzystać z pomocy profesjonalistów z APM Development. Pracują tutaj wyłącznie doświadczeni developerzy, którzy zapewniają pełne wsparcie i pomoc w znalezieniu wymarzonego mieszkania w stanie deweloperskim. Firma ma już w swoim dorobku ponad 3200 wybudowanych mieszkań, dlatego nie ma wątpliwości, że jest to dobry deweloper Warszawa, a w dodatku w jego ofercie znajduje się niejedna, atrakcyjna promocja cenowa.

W ofercie APM Development są zarówno mieszkania, jak i domy, które znajdują się między innymi w Warszawie. Miejscem, w którym aktualnie przeprowadzane są inwestycje mieszkaniowe jest Mokotów, a także Bemowo, Ursynów, Wawer. Powstają tam nowoczesne osiedla, które wyróżniają się nie tylko oryginalną architekturą, ale także zadbanym i przyjaznym dla mieszkańców otoczeniem. Wszystkie mieszkania od dewelopera są zaprojektowane w taki sposób, aby były jak najbardziej funkcjonalne. Istotne znaczenie ma zwłaszcza optymalny metraż, dlatego też mieszkanie znajdzie tu nie tylko singiel, ale i wielodzietna rodzina.

APM
APM

APM Development to sprawdzony deweloper w Warszawie, w którego zarządzie zasiadają najwyższej klasy fachowcy. Są oni od wielu lat związani z branżą budowlaną oraz rynkiem nieruchomości, dlatego można mieć pewność, że zapewnią fachową obsługę oraz odpowiednią kontrolę nad projektami, które realizują. Co więcej, firma od 2006 roku stosuje Kodeks Dobrych Praktyk w relacjach z klientami.