Zalety osiedla Apartamenty Nowy Tarchomin

22 marca 2022

Na warszawskim Tarchominie powstaje nowe osiedle Apartamenty Nowy Tarchomin, zdecydowanie warte uwagi kupujących. Jakie są jego zalety? Zachęcamy do lektury.

Jeśli chodzi o kupno nowego mieszkania, Tarchomin to część Warszawy, którą warto wziąć pod uwagę. Jest to dynamicznie rozwijająca się okolica na warszawskiej Białołęce. Po sąsiedzku znajduje się Centrum Handlowe Galeria Północna, co zapewnia świetną infrastrukturę handlowo-usługową, funkcjonują tu szkoły, poradnie zdrowia oraz urzędy, blisko stąd także do lasów, rezerwatów i parków, co szczególnie zainteresuje osoby, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu.

Pierwszą z kluczowych zalet osiedla Apartamenty Nowy Tarchomin jest zatem bez wątpienia lokalizacja – sprzyjająca także dogodnemu dojazdowi do centrum stolicy, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską (przystanki znajdują się w odległości pięciominutowego spaceru).

Funkcjonalne mieszkania dla każdego

Osiedle Apartamenty Nowy Tarchomin to inwestycja, w której powstaje 127 mieszkań. To, co je wyróżnia, to wysokość – 2,7 metra. Realizowane są tu mieszkania typu kawalerka o powierzchni ok. 35 mkw, ale też mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe (do nawet 85 mkw). Dzięki temu lokale mieszkaniowe w tej inwestycji zainteresować mogą tak singli, jak i rodziny z dziećmi.

Co ważne, te mieszkania na Tarchominie cechuje funkcjonalny rozkład – składają się na nie: salon z otwartą kuchnią, łazienka, sypialnia bądź sypialnie oraz hol z miejscem przeznaczonym do zabudowy garderobianej. Każde mieszkanie posiada także balkon albo taras, a niektóre – loggie ze schowkiem.

Bezpieczny zakup, bezpieczne mieszkanie

Niekwestionowanym atutem inwestycji Apartamenty Nowy Tarchomin jest fakt, że budowana jest przez wiarygodną firmę deweloperską APM Development, która na rynku nieruchomości działa już od kilkunastu lat. Zakup mieszkania od firmy posiadającej w swoim portfolio ponad tysiąc wybudowanych w Warszawie mieszkań to gwarancja bezpiecznej inwestycji, która w dzisiejszych czasach jest szczególnie istotna.

Deweloper zadbał także o to, aby mieszkanie w inwestycji APM Development było synonimem komfortu – osiedle zostało przystosowane do całodobowej ochrony i monitoringu 24/7, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli czuć się bezpiecznie. Dla wielu kupujących jest to istotne kryterium zakupu, tak więc deweloper w tym obszarze również wyszedł naprzeciw ich potrzebom i oczekiwaniom.

Jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w Apartamentach Nowy Tarchomin? Zapraszamy do kontaktu!