Rubikon Residence III

Rubikon Residence III

Rubikon Residence III

Symbol przekraczania granic!

Adres:
ul. Bluszczańska; Warszawa

Ilość mieszkań:
56

Termin realizacji:
2018

Rubikon Residence III jest kontynuacją projektu mieszkaniowego, którego budowę rozpoczęliśmy w 2014 roku na warszawskim Dolnym Mokotowie, przy ul. Bluszczańskiej. To kameralne osiedle, gdzie każdy odnajdzie ciszę i spokój – te właśnie wartości przyświecały nam przy projektowaniu zespołu czterech budynków. Dzięki temu na mapie Warszawy powstało wyjątkowe miejsce pełne zieleni i eleganckich form architektonicznych, strefa, którą każdy z nas może nazwać oazą spokoju.

Wybór lokalizacji dla całego projektu nie był przypadkowy. Ta niezwykle atrakcyjna część Dolnego Mokotowa cieszyła się wśród naszych Klientów olbrzymim powodzeniem, bowiem od wszelkich atrakcji w sercu stolicy dzieliło ich niespełna 5 kilometrów. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się przystanek autobusowy, z którego komunikacją miejską można dostać się na Wolę i Ochotę (mijając po drodze stację Metro Pole Mokotowskie) i do Placu Trzech Krzyży w centrum miasta.

Część wspólna całej inwestycji została zaaranżowana jako kameralny ogród w formie kaskad, otaczający ze wszystkich stron cztery budynki. Nie zabrakło też miejsca dla najmłodszych mieszkańców, dla których stworzony został wkomponowany w otoczenie plac zabaw.