Rubikon Residence I

Rubikon Residence I

Rubikon Residence I

Przestrzeń wolna od ograniczeń

Adres:
ul. Bluszczańska; Warszawa

Ilość mieszkań:
21

Termin realizacji:
2016

Rubikon Residence to kolejny projekt mieszkaniowy, do którego realizacji przystąpiliśmy na Łuku Siekierkowskim w rejonie ul. Bluszczańskiej. Ta inwestycja nie była jednak typowa – chociaż ciągle stanowiła budownictwo mieszkaniowe, w którym się specjalizujemy, to przyświecało nam stworzenie realizacji szczególnej. To ekskluzywna zabudowa – jeden budynek mieszkalny – o charakterze apartamentowym, skierowana do osób, które szczególnie cenią sobie kameralność, swobodę i dużą ilość zieleni.

Wybór lokalizacji dla tego projektu nie był przypadkowy, bowiem ta niezwykle atrakcyjna część dolnego Mokotowa cieszy się wśród naszych Klientów ogromnym powodzeniem. Ten rejon Warszawy łączy walory cichej, zielonej i kameralnej okolicy z bardzo dogodnym dostępem do centrum miasta. Chcieliśmy właśnie w tym miejscu zaproponować naszym Klientom możliwość zamieszkania we własnym, idealnym mieszkaniu. Na parterze znalazły się mieszkania z dużymi ogródkami, co dało Mieszkańcom możliwość czerpania spokoju z okolicznej natury.

Z ulicy Bluszczańskiej, która w ostatnich latach bardzo dynamicznie się rozwija, do wszelkich atrakcji w centrum stolicy mamy niespełna 5 km. Zielone i ciche sąsiedztwo gwarantuje wypoczynek w scenerii nadwiślańskiej przyrody. Prestiżowy adres, a jednocześnie bliskość centrum sprawiają, że okolica ta jest prawdziwie wyjątkowa.