Osiedle Ludwinów

Osiedle Ludwinów

Osiedle Ludwinów

Dom, cisza, spokój

Adres:
ul. Gawota; Warszawa

Ilość mieszkań:
15

Termin realizacji:
2018

W Warszawie przy ul. Gawota, zaledwie kilkaset metrów od ul. Puławskiej, wśród ciszy i zieleni, w otoczeniu niskiej zabudowy mieszkaniowej powstało nowoczesne Osiedle Ursynów – Ludwinów. Złożone jest z dwukondygnacyjnych, nowych domów jednorodzinnych o zróżnicowanej zabudowie. Nowoczesna i elegancka forma architektoniczna połączona z klasycznym podejściem do funkcji domu mieszkalnego tworzy unikalny charakter Osiedla, które doskonale komponuje się z najbliższym otoczeniem.

Projektując nowe domy na Ursynowie postawiliśmy na funkcjonalne, klasyczne rozwiązania zapewniające przede wszystkim komfort i wygodę mieszkańców. Prosta bryła budynków i duże, przestronne okna doskonale doświetlają mieszkania i dodają im przestrzeni.

Dodatkowo stworzyliśmy alejki z ozdobnej kostki, a przy nich dekoracyjne latarnie. Całość została otoczona eleganckim ogrodzeniem i przystosowana do całodobowej ochrony.

To wszystko znajduje się w wyjątkowym miejscu na zielonym Ursynowie, z dala od miejskiego zgiełku, a jednak w lokalizacji zapewniającej swobodny dostęp do centrum miasta.