Bartycka Residence II

Bartycka Residence II

Bartycka Residence II

Adres:
ul. Bartycka; Warszawa

Ilość mieszkań:
106

Termin realizacji:
2015

Bartycka Residence II to kolejny projekt mieszkaniowy, jaki zrealizowaliśmy na Łuku Siekierkowskim w rejonie ulic Bluszczańskiej oraz Bartyckiej. Rozbudowa osiedla odbyła się na fali sukcesu oraz uznania klientów inwestycji Bartycka Residence I.

W zespole 4 budynków wybudowaliśmy łącznie 114 mieszkań zróżnicowanych pod względem powierzchni (od 35 do 132 m kw.) i liczby pokoi. Znalazły się tu często poszukiwane mieszkania jednopokojowe o metrażu ok. 35 m kw., dwupokojowe o metrażu w przedziale 42-53 m kw., a także mieszkania trzypokojowe o metrażu w przedziale 53-59 m kw. oraz mieszkania czteropokojowe o metrażu od 82 do 91 m kw. Na ostatnich piętrach zostały ulokowane przestronne mieszkania pięciopokojowe o powierzchni 132 m kw. Wszystkie lokale posiadają balkony, tarasy lub ogródki na stropie garaży. W każdym z mieszkań zaprojektowano pokój dzienny, sypialnie, kuchnię oraz łazienkę.

Większość mieszkań trzy- i czteropokojowych jest eksponowana na dwie strony świata, a wysokość lokali na kondygnacjach od parteru do drugiego piętra to 3,1 m. Na ostatnim piętrze znajdują się mieszkania o wysokości 3,3 m.