Bartycka 85

Bartycka 85

Bartycka 85

Kameralna i prestiżowa

Adres:
ul. Bartycka; Warszawa

Ilość mieszkań:
27

Termin realizacji:
2017

Bartycka 85 to oddany w 2016 roku projekt mieszkaniowy APM Development.

Od lat specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym, jednak na tle dotychczasowych realizacji ta zabudowa była wyjątkowa. Naszym celem było zrealizowanie ekskluzywnej wizji mieszkań skierowanej do osób, które szczególnie cenią sobie kameralność, swobodę i dużą ilość zieleni.

Wiele czynników wpłynęło na wybór dolnego Mokotowa do realizacji projektu Bartycka 85. To ten zakątek Warszawy cieszy się największym powodzeniem wśród naszych Klientów, bowiem łączy w sobie walory cichej, zielonej i kameralnej okolicy z bardzo dogodnym dostępem do centrum miasta. Właśnie dlatego chcieliśmy stworzyć Klientom możliwość zamieszkania tu we własnym, idealnym mieszkaniu.

W kameralnym budynku oddaliśmy mieszkania dwupokojowe o powierzchni ok. 46 m2 i trzypokojowe o powierzchni ok. 55 m2. Do każdego z nich zaprojektowaliśmy osobny balkon lub taras. Wysokość tych lokali będzie wynosi 2,7 m. Na osoby, które marzyły o metrażu powyżej 100 m2, czekały dwa wyjątkowe, czteropokojowe mieszkania usytuowane na ostatnim – czwartym piętrze. Wyjątkową zaletą tych lokali są znajdujące się na dachu ogrody, które powiększają powierzchnię do korzystania o dodatkowe 80 m2. Wysokość mieszkań na najwyższym piętrze jest większa, niż w niżej położonych – 2,8 m.