Apartamenty Nowy Tarchomin

Apartamenty Nowy Tarchomin

Apartamenty Nowy Tarchomin

Wyjątkowe mieszkania na Tarchominie!

Adres:
ul. Pałuków; Warszawa

Ilość mieszkań:
127

Termin realizacji:
2022

W tej wyjątkowej inwestycji na Białołęce (Tarchomin), tuż przy Centrum Handlowym Galeria Północna, zaoferowaliśmy mieszkańcom do dyspozycji 127 mieszkań o wysokości 2,70 m.

Zrealizowaliśmy tu najbardziej poszukiwane kawalerki, mieszkania dwu- i trzypokojowe oraz przestronne mieszkania czteropokojowe. Bliskość linii autobusowych, tramwajowych oraz Trasy Mostu Północnego zagwarantowała szybką i wygodną komunikację z centrum Warszawy. Przy budynkach znajduje się nowoczesne centrum handlowe Galeria Północna, pełne sklepów o szerokim asortymencie pozwalającym na wygodne zrobienie codziennych zakupów. Bliskość lasów miejskich, parków i rezerwatów zapewniło z kolei tak upragniony odpoczynek od codziennego zgiełku dużego miasta.

W projekcie każdego lokalu znalazły się przestronne pokoje dzienne z otwartymi kuchniami, ustawne sypialnie, łazienki i miejsca w holach przeznaczone na zabudowę garderobianą. Do każdego mieszkania w inwestycji przynależy balkon lub taras, a przy niektórych lokalach znajdą się loggie ze schowkiem.