Apartamenty Nowy Marysin VI

Apartamenty Nowy Marysin VI

Apartamenty Nowy Marysin VI

Inwestycja na Wawrze inna niż wszystkie!

Adres:
ul. Goździków 15; Warszawa

Ilość mieszkań:
50 (1 budynek)

Termin realizacji:
2022

Apartamenty Nowy Marysin to kilkanaście budynków tworzących małe miasteczko na Wawrze, w którym znajdują się lokale usługowe, kawiarnie i restauracje oraz sklepy. Dzięki temu wszystkie potrzeby dnia codziennego mieszkańców mogą być zaspokojone na miejscu.

W szóstym etapie tej wyjątkowej inwestycji na Wawrze wybudowaliśmy 50 mieszkań o wysokości 2,70 m. Oddaliśmy do dyspozycji mieszkańców najbardziej poszukiwane kawalerki, mieszkania dwu- i trzypokojowe. Bliskość linii autobusowych oraz stacja PKP Gocławek zapewniły szybką i wygodną komunikację z centrum Warszawy. W okolicy znajdują się centra handlowe oraz sklepy pozwalające wygodnie zrobić codzienne zakupy. Bliskość lasów miejskich i rezerwatów zapewnia z kolei tak upragniony odpoczynek od codziennego zgiełku dużego miasta.

Każdy kolejny etap inwestycji Apartamenty Nowy Marysin został przemyślany w najdrobniejszym szczególe. Projektując układy mieszkań postawiliśmy na klasyczne i niezmiennie funkcjonalne rozwiązania, zapewniając wysoki komfort życia i bezpieczeństwa mieszkańcom. Dodatkowo, bliskość lasów miejskich i rezerwatów zapewnia tak upragniony odpoczynek od codziennego zgiełku dużego miasta.