Apartamenty Nowy Marysin III

Apartamenty Nowy Marysin III

Apartamenty Nowy Marysin III

Inwestycja na Wawrze inna niż wszystkie!

Adres:
ul. Bluszczowa 18 i 20; Warszawa

Ilość mieszkań:
122 (2 budynki)

Termin realizacji:
2020

Apartamenty Nowy Marysin to kilkanaście budynków tworzących małe miasteczko na Wawrze, w którym znajdują się lokale usługowe, kawiarnie i restauracje oraz sklepy. Dzięki temu wszystkie potrzeby dnia codziennego mieszkańców mogą być zaspokojone na miejscu.

W trzecim etapie tej wyjątkowej inwestycji na Wawrze wybudowaliśmy 122 lokale mieszkalne o wysokości 2,65 m. W budynku znalazły się kawalerki o powierzchni 28– 45m kw., najczęściej poszukiwane mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 39 do 48 m kw., mieszkania trzypokojowe w kompaktowym rozkładzie o łącznej powierzchni 54 m kw., ale także bardziej przestronne lokale od 60 do 64 m kw. Na osoby, które potrzebują większych przestrzeni, czekały także lokale czteropokojowe o powierzchni 92 m kw.

Każdy kolejny etap inwestycji Apartamenty Nowy Marysin został przemyślany w najdrobniejszym szczególe. Projektując układy mieszkań postawiliśmy na klasyczne i niezmiennie funkcjonalne rozwiązania, zapewniając wysoki komfort życia i bezpieczeństwa mieszkańcom. Dodatkowo, bliskość lasów miejskich i rezerwatów zapewnia tak upragniony odpoczynek od codziennego zgiełku dużego miasta.