Apartamenty Nowy Marysin II

Apartamenty Nowy Marysin II

Apartamenty Nowy Marysin II

Inwestycja na Wawrze inna niż wszystkie!

Adres:
ul. Okularowa 8; Warszawa

Ilość mieszkań:
59 (1 budynek)

Termin realizacji:
2020

Apartamenty Nowy Marysin to kilkanaście budynków tworzących małe miasteczko na Wawrze, w którym znajdują się lokale usługowe, kawiarnie i restauracje oraz sklepy. Dzięki temu wszystkie potrzeby dnia codziennego mieszkańców mogą być zaspokojone na miejscu.

W drugim etapie tej wyjątkowej inwestycji na Wawrze wybudowaliśmy 59 lokali mieszkalnych o wysokości 2,65 m. W budynku znalazły się kawalerki o powierzchni 33– 37 m kw., najczęściej poszukiwane mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 42 do 46 m kw., mieszkania trzypokojowe w kompaktowym rozkładzie o łącznej powierzchni 55 m kw., ale także bardziej przestronne lokale od 62 do 65 m kw. Na osoby, które potrzebują większych przestrzeni, czekały także lokale czteropokojowe o powierzchni od 75 do 108 m kw.

Każdy kolejny etap inwestycji Apartamenty Nowy Marysin został przemyślany w najdrobniejszym szczególe. Projektując układy mieszkań postawiliśmy na klasyczne i niezmiennie funkcjonalne rozwiązania, zapewniając wysoki komfort życia i bezpieczeństwa mieszkańcom. Dodatkowo, bliskość lasów miejskich i rezerwatów zapewnia tak upragniony odpoczynek od codziennego zgiełku dużego miasta.