Apartamenty Nowy Marysin

Apartamenty Nowy Marysin

Apartamenty Nowy Marysin

Inwestycja na Wawrze inna niż wszystkie!

Adres:
ul. Goździków 13; Warszawa

Ilość mieszkań:
70 (1 budynek)

Termin realizacji:
2019

Apartamenty Nowy Marysin to kilkanaście budynków tworzących małe miasteczko na Wawrze, w którym znajdują się lokale usługowe, kawiarnie i restauracje oraz sklepy. Dzięki temu wszystkie potrzeby dnia codziennego mieszkańców mogą być zaspokojone na miejscu.

W bliskiej okolicy zbiegu ulic Płowieckiej i Marsa w Wawrze oddaliśmy w kilku etapach ok. 850 mieszkań w najbardziej poszukiwanych, nowoczesnych rozkładach. Węzeł komunikacyjny w okolicy, wyjątkowo dobrze rozwinięty w tej części Warszawy system komunikacji miejskiej oraz bliskość centrum handlowego Promenada powodują, że życie w tej okolicy okazało się źródłem satysfakcji dla wszystkich  mieszkańców Osiedla Apartamenty Nowy Marysin.

Każdy kolejny etap inwestycji Apartamenty Nowy Marysin został przemyślany w najdrobniejszym szczególe. Projektując układy mieszkań postawiliśmy na klasyczne i niezmiennie funkcjonalne rozwiązania, zapewniając wysoki komfort życia i bezpieczeństwa mieszkańcom. Dodatkowo, bliskość lasów miejskich i rezerwatów zapewnia tak upragniony odpoczynek od codziennego zgiełku dużego miasta.