Wykończone mieszkania do wynajmu w Apartamentach Nowy Marysin 3!

28 czerwca 2022

Poszukujesz mieszkania idealnego pod inwestycję lub mieszkania na wynajem dla Ciebie? Takiego, które od razu będzie gotowe do wynajmu? Dobrze trafiłeś! W Apartamentach Nowy Marysin 3 kupisz mieszkania gotowe do zamieszkania.

Apartamenty Nowy Marysin to inwestycja zlokalizowana na Wawrze, którą cechuje nowoczesna architektura oraz funkcjonalne rozkłady mieszkań. Dużym atutem Apartamentów Nowy Marysin jest jej położenie – nie tylko są świetnie skomunikowane z centrum Warszawy, ale przede wszystkim blisko terenów zielonych, co podnosi ich atrakcyjność.

Rozkłady mieszkań

Każde mieszkanie posiada przestronny pokój dzienny oraz otwartą kuchnię, łazienkę, hol z miejscem przeznaczonym na garderobę w zabudowie, a także – w zależności od metrażu mieszkania – sypialnię bądź kilka sypialni. Co ważne, każdy lokal w tej inwestycji ma również dedykowany balkon albo ogródek. Na osiedlu znajduje się plac zabaw, zaprojektowany i zbudowany z myślą o najmłodszych mieszkańcach.

Mieszkania gotowe do zamieszkania

W 3. etapie inwestycji Apartamenty Nowy Marysin pozostały już ostatnie wolne mieszkania. Są one wykończone i w 100% gotowe do zamieszkania. Kupując jedno z nich pod wynajem, można od razu zacząć zarabiać. To spora oszczędność czasu i pieniędzy, których nie trzeba przeznaczać na prace wykończeniowe czy urządzanie wnętrz. Taki sposób inwestycji to pewny i bezpieczny sposób na ulokowanie kapitału, zwłaszcza w obliczu rosnącej inflacji.

Standard wykończenia

Mieszkania wykończone zostały w nowoczesnym stylu, w bardzo praktyczny sposób. Jasna kolorystyka sprawia, że wnętrza są uniwersalne. Biel, szarość i drewno to klasyczne, a zarazem minimalistyczne połączenie, które wielu osobom przypadnie z pewnością do gustu. Taka baza umożliwia także wprowadzenie dodatków, które nadadzą wnętrzu indywidualnego charakteru.

Jeśli zatem poszukujecie Państwo mieszkania, w które można zainwestować i szybko uzyskać pierwsze wpływy z wynajmu – polecamy Waszej uwadze Apartamenty Nowy Marysin 3. Zapraszamy do kontaktu!