Czy warto kupić mieszkanie u dewelopera?

Czy warto kupić mieszkanie u dewelopera?

21 kwietnia 2015

Decyzja o zakupie mieszkania z pewnością należy do jednej z poważniejszych w naszym życiu – wiąże się bowiem z ogromną odpowiedzialnością i niemałymi pieniędzmi. Warto zatem zadbać o znalezienie takiego rozwiązania, które nie będzie w nas budziło absolutnie żadnych wątpliwości – nawet minimalne niedociągnięcia mogą wpłynąć na naszą decyzję. Kwitnący rynek mieszkaniowy w Warszawie oferuje coraz to nowe osiedla, które przyciągają nas fantazyjnymi wizualizacjami. Czy warto kupować mieszkanie na rynku pierwotnym? Czy znajdziemy tam lokum, które spełni nasze oczekiwania?

Bezpieczeństwo i wygoda

Bardzo istotnym kryterium, które powinny spełniać nasze przyszłe cztery kąty, dotyczy bezpieczeństwa – zarówno naszego, jak i dzieci czy osób starszych.Dobry deweloper w Warszawie oferuje mieszkania na strzeżonych osiedlach – bez obaw wypuścisz dziecko na plac zabaw, a powrót wieczorem nie będzie związany z żadnym ryzykiem. Bardzo dużym plusem mieszkań zakupionych od dewelopera są liczne udogodnienia – chociażby takie jak podjazdy dla wózków dla dzieci czy niepełnosprawnych, winda, garaże czy parkingi. Z jednej strony to pewne wszechobecne standardy, z drugiej zaś trudno znaleźć je w mieszkaniach oferowanych przez rynek wtórny.

Construction project, general view

Mieszkanie dostosowane do Ciebie

Kolejne powody, dla których warto zakupić mieszkanie u dewelopera, to opcja dostosowania mieszkania do indywidualnych oczekiwań klienta i jego możliwości finansowych. Dzięki temu wybrać możemy lokum,które spełni nasze wymagania pod względem lokalizacji, metrażu, funkcjonalności i co najważniejsze – ceny. Plusem jest także możliwość jej ewentualnej negocjacji. Wybrane mieszkanie pozwoli nam na własne, indywidualne aranżacje. Do tego dodać należy wysoki standard wykończenia oraz niebanalne rozwiązania architektoniczne całego budynku, które z pewnością trafią w nasze upodobania. Podsumowując, zakup mieszkania na rynku pierwotnym otwiera furtkę możliwości, gwarantujących nam wymarzoną oraz obiecaną wolność. Jeśli cenimy sobie pewne rozwiązania, które nie niosą za sobą żadnego ryzyka i priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo, oczekiwania te spełni mieszkanie od dewelopera. Ta poważna inwestycja zwróci się w postaci realizacji marzenia o idealnym gniazdku i ogromnej satysfakcji z jego użytkowania.