Ostatnie wolne WILLE w inwestycji Cristal Park Residence

6 marca 2023

Cristal Park Residence to jedna z inwestycji APM Development, która wyróżnia się wyjątkowym charakterem. To willowe osiedle doskonale współgra z okolicą – zielonym Mokotowem. Z pewnością jest to unikatowa propozycja, idealna dla osób poszukujących luksusowej nieruchomości położonej w pobliżu centrum Warszawy, a równocześnie – blisko natury.

Mokotów – najlepsze miejsce do zamieszkania

Osiedle Cristal Park Residence zlokalizowane jest w prestiżowej części Mokotowa, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród kupujących. Taka lokalizacja z jednej strony gwarantuje bliskość metropolii, a z drugiej strony umożliwia codzienny kontakt z naturą i kameralne otoczenie. Osiedle znajduje się w bezpośredniej okolicy ulicy Pory i alei Generała Sikorskiego. Funkcjonują tutaj liczne sklepy, galerie handlowe, ale i żłobki, przedszkola czy szkoły. Komunikacja publiczna do centrum Warszawy jest idealnie zorganizowana.

Współczesna i elegancka architektura

Apartamenty Cristal Park Residence wyróżnia interesujący projekt, oparty o najnowsze trendy, ale i eleganckie wykonanie. Osiedle można określić mianem architektonicznej perły ulokowanej w sercu Mokotowa. Inwestycja prezentuje się stylowo wzbudza zainteresowanie koneserów współczesnej architektury. Ostatnie wille miejskie, które są dostępne w sprzedaży cechuje nowoczesny desing i funkcjonalność. Apartamenty znajdujące się w willach mają powierzchnię od 86 do 198 mkw. Dla wygody kupujących, która jest naszym najwyższym priorytetem, wprowadziliśmy możliwość odbioru apartamentu w ramach Open Planu, który daje możliwość zamówienia indywidualnej aranżacji wnętrza.

Najważniejszy jest komfort mieszkańców

Aby zapewnić przyszłym mieszkańcom ponadprzeciętny komfort oraz bezpieczeństwo, Cristal Park Residence objęte jest całodobową ochroną i monitoringiem, a wszystkie wille są dostosowane do montażu inteligentnych systemów smart home. Każdy z apartamentów jest wyposażony w systemy rekuperacji i oczyszczania, co przekłada się na wysoką jakość powietrza i utrzymanie odpowiedniej temperatury. Zadbano także o cichobieżne windy oraz miejsca parkingowe nie tylko dla mieszkańców, ale i ich gości. O codzienny komfort mieszkańców zadba profesjonalny concierge. Zapraszamy do kontaktu w sprawie zakupu ostatnich willi!