Ostatnie wolne mieszkania w Apartamenty Nowy Marysin – wykończone i pod inwestycję!

21 września 2021

Poszukujesz nowego, świetnego pod inwestycję mieszkania? Marysin na Wawrze to część Warszawy, w której czekają na Ciebie ostatnie wolne lokale w Apartamentach Nowy Marysin. Jest to inwestycja dewelopera APM Development budowana w kilku etapach – w etapie III, IV i VI pozostały ostatnie mieszkania do kupienia. Dowiedz się o nich więcej i nie zwlekaj z decyzją!

Inwestycja Apartamenty Nowy Marysin powstała na warszawskim Wawrze, w doskonale zlokalizowanej dzielnicy – jest to zielona, spokojna okolica, świetnie skomunikowana z centrum Warszawy. Codzienne dojazdy do szkoły czy pracy ułatwi z pewnością Szybka Kolejka Miejska, a aktywność na świeżym powietrzu umili położony po sąsiedzku Las Rembertowski oraz Mazowiecki Park Krajobrazowy. Takie położenie z pewnością przełoży się na komfort codziennego życia, a także podniesie atuty lokalu, gdy przyjdzie do wynajmu.

Wykończone mieszkania Marysin – gotowe do zamieszkania

W III etapie inwestycji można jeszcze zakupić ostatnie mieszkania, które już teraz są gotowe do zamieszkania. Zostały stylowo i funkcjonalnie wykończone, dzięki czemu do mieszkania wprowadzić się mogą od zaraz lokatorzy. Mieszkania składają się z przestronnego salonu połączonego z otwartą kuchnią, ustawnej sypialni, komfortowej łazienki oraz holu, w którym znalazły się miejsca przeznaczone na zabudowę – idealne na garderobę. W mieszkaniach jest już wykończona kuchnia oraz łazienka (wraz ze sprzętami i meblami), do salonu i sypialni wystarczy tylko wstawić meble.

Dodatkowo każde mieszkanie posiada swój balkon albo ogródek. Na osiedlu znalazł się również plac zabaw – z myślą o najmłodszych mieszkańcach. Osiedle jest również dostosowane do ochrony oraz monitoringu 24h na dobę.

Mieszkania na Marysinie w stanie deweloperskim – urządź i mieszkaj

W IV i VI etapie inwestycji także zostało kilka ostatnich dostępnych mieszkań. Mieszkania w IV etapie są gotowe do odbioru i już teraz można je po swojemu urządzić. Podobnie jak w III etapie, także i tutaj znajdują się: salon z otwartą kuchnią, sypialnia lub sypialnie (w zależności od metrażu i układu mieszkania), łazienka oraz hol pod zabudowę garderobianą. Mieszkania są z balkonem bądź ogródkiem.

Jeśli chodzi o VI etap inwestycji, budowa zostanie zakończona w IV kwartale 2022 roku. Można jeszcze zakupić ostatnie tak atrakcyjne mieszkania. Inwestycję wyróżnia kameralny charakter i nowoczesna architektura, a także wspomniana już – dogodna lokalizacja. Mieszkania są w różnym metrażu, jednak łączy je funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Zapraszamy do kontaktu – z chęcią przedstawimy szczegóły inwestycji i ostatnie dostępne lokale mieszkaniowe.