Nowe inwestycje na Nowy rok.

Nowe inwestycje na Nowy rok.

10 marca 2017

Nowy rok …

Macie już postanowienia noworoczne? Jakieś plany na 2017 rok?

My jesteśmy już po etapie planowania i z ogromną przyjemnością pragniemy Wam przedstawić aż cztery nasze nowe inwestycje, które już niebawem zostaną przekazane do realizacji.

nowy rok nowe inwestycje

… nowe inwestycje.

Wszystkie zupełnie różne. Wszystkie w innych dzielnicach Warszawy. Każda wyjątkowa. Poznajcie je – Nasze nowe inwestycje.

Apartamenty Nowe Bemowo

Naszą prezentację zaczniemy od Bemowa.

W bezpośredniej okolicy nowej linii tramwajowej i planowanych dwóch stacji metra drugiej linii, Lazurowa/Groty i Powstańców Śląskich/Górce, u zbiegu ulic Czakowa i Pełczyńskiego – a w odległości kilkuset metrów od ul. Górczewskiej – planujemy wybudować 3 budynki sięgające nawet dziesięciu kondygnacji. O atrakcyjności inwestycji niech zaświadczą wymienione udogodnienia i poniższe wizualizacje. Budowę planujemy rozpocząć w III kwartale bieżącego roku.

Apartamenty Nowy Marysin

Tak jak w przypadku projektu na Bemowie, rozpoczęcie tej inwestycji planowane jest na III kwartał 2017 roku. Różnica jest tylko – i aż – taka, że nie będą to trzy, a kilkanaście budynków w kilku etapach, które docelowo stworzą kameralne, samowystarczalne miasteczko, w którym oprócz ponad 600 mieszkań, przyszli mieszkańcy znajdą kawiarnie, sklepy czy lokale usługowe. Projekt powstanie w bezpośredniej okolicy Centrum Handlowego Promenada i ważnego węzła komunikacyjnego Trasy Siekierkowskiej jaki tworzy zbieg ulic Połczyńskiej i Marsa.

Cristal Park Residence

Nie poprzestajemy z budowami na Mokotowie.

mokotow

Tym razem przenieśliśmy się jednak na drugą stronę ul. Czerniakowskiej – tam postanowiliśmy posadowić naszą nową inwestycję. Tuż obok toru łyżwiarskiego Stegny powstanie elegancka kompozycja architektoniczna składająca się z czterech dwupiętrowych budynków, z przepięknymi tarasami, loggiami i ogrodami na dachach udostępnionych mieszkańcom.

Osiedle Ludwinów

Już od drugiego kwartału tego roku zapraszamy Was na warszawski Ursynów – tam właśnie postanowiliśmy wybudować osiedle piętnastu eleganckich, dwupiętrowych domów jednorodzinnych o powierzchni około 140 m.kw. każdy. Projekt jest położony w odległości kilkuset metrów od ul. Puławskiej i Południowej Obwodnicy Warszawy S2, co pozwoli połączyć kameralność uroczego zakątka z funkcjonalnością dobrze skomunikowanej lokalizacji.