Gdzie jest najlepsza lokalizacja na biznes?

Gdzie jest najlepsza lokalizacja na biznes?

19 czerwca 2015

Jaka jest najlepsza lokalizacja na Mokotowie. Przede wszystkim pełna potencjalnych klientów i nienasycona naszą własną konkurencją. Czy istnieje gdzieś taka idylla?

Mokotów – największa dzielnica pod względem liczby ludności w stolicy – jest doskonałym miejscem nie tylko do zamieszkania, ale także do prowadzenia własnego biznesu. Silna więź mieszkańców dzielnicy służy lojalności klienta lokalom usługowym w jego najbliższej okolicy. Nowoczesna część tego rejonu Warszawy w wielu sektorach jest niemal terenem dziewiczym dla przedsiębiorstw, które zdecydują się na tę piękną lokalizację. Rynek jest wciąż chłonny, a nowi mieszkańcy stale poszukują odpowiedniej oferty w wielu branżach. Wyjątkowość miejsca rzadko łączy się z jego uniwersalnością, jednak nie w tym przypadku. W nowoczesnej części Mokotowa wysoki popyt utrzymuje się na bardzo zróżnicowane gałęzie rynku. Od salonów fryzjerskich, po placówki bankowe, od sklepów wielobranżowych, po restauracje. Wyjątkowe miejsce z uniwersalną, bo wciąż niezagospodarowaną, paletą możliwości biznesowych.

Graphs of financial analysis - IsolatedJak informuje nas raport Urzędu Dzielnicy Mokotów „Przy dużym procencie zabudowy mieszkaniowej na Mokotowie, mieszkańcy Dzielnicy odczuwają istotny brak infrastruktury usługowej. Aby zapewnić maksymalną wygodę mieszkańcom i możliwość zaspakajania ich podstawowych potrzeb władze dzielnicy koncentrują się na uzupełnieniu tych elementów obsługi mieszkańców, których dzisiaj brakuje”.

Czemu więc nie wyjść z własną inicjatywą? Zapełnij lukę podażową zaprzyjaźniając się z nowym, zielonym Mokotowem w okolicach Łuku Siekierkowskiego. To właśnie tu znajdziesz wiele inwestycji oraz mieszkańców, czekających na Twój biznes.

Sprawdź co APM ma dla Twojego biznesu! – www.lokal-na-mokotowie.pl