Marysin Wawerski – dlaczego warto tam zamieszkać?

11 stycznia 2019

Marysin Wawerski – dlaczego warto tam zamieszkać?

Apartamenty Nowy Marysin to jedno z osiedli mieszkaniowych w warszawskiej dzielnicy Wawer. Lokalizacja ta jest wyjątkowo rozwojowa i dzięki temu jest bardzo atrakcyjna dla osób, które myślą o zakupie mieszkania w województwie mazowieckim. Dlaczego warto tam zamieszkać? Zapraszamy do lektury!

Marysin Wawerski – osiedla z potencjałem

Wawer został przyłączony do Warszawy na początku lat 50. XX wieku. To największa pod względem powierzchni dzielnica Warszawy, która graniczy między innymi z Pragą – Południe, Wilanowem oraz Mokotowem. Jednym z bardziej rozwojowych obszarów, jeśli chodzi o rynek mieszkaniowy, jest Marysin Wawerski. Z ogromnego potencjału tej części dzielnicy korzystają developerzy – w Marysinie Wawerskim powstaje coraz więcej atrakcyjnych osiedli. Tempo, w jakim rozwija się ta dzielnica, robi naprawdę duże wrażenie! Dlaczego warto tam zamieszkać?

Dlaczego warto zamieszkać w Marysinie pod Warszawą?

Marysin pod Warszawą to wyjątkowa lokalizacja, usytuowana w niewielkiej odległości od centrum miasta, a także w pobliżu rozległych terenów leśnych. W dzielnicy Wawer znajduje się słynny Rezerwat im. Jana III Sobieskiego, a także Las Rembertowski. To doskonałe miejsce do wypoczynku na łonie natury oraz podziwiania chronionych w Polsce gatunków fauny i flory.

Dlaczego warto zainteresować się rynkiem mieszkaniowym w Marysinie pod Warszawą? Jednym z głównych atutów są niskie ceny mieszkań. Przeciętna wartość mieszkania w Warszawie to około 550 000 złotych. 1 metr kwadratowy kosztuje średnio około 9 500 złotych, cena ta zależy w dużej mierze od lokalizacji. Tymczasem za metr kwadratowy mieszkania w Wawrze w Warszawie zapłacimy od około 5500 do 7000 złotych, w zależności od jego rozkładu, a więc możemy sobie pozwolić na dużo większy metraż.

Kolejna zaleta to dobry dojazd do centrum miasta. Dzięki Szybkiej Kolei Miejskiej (SKM) przedostanie się z Marysina i innych obszarów Waweru do centrum Warszawy trwa około pół godziny. Dzięki rozbudowanym liniom autobusowym można się równie szybko przedostać także do innych dzielnic miasta.

Marysin Wawerski – miejsce przyjazne młodym dorosłym i rodzinom z dziećmi

Marysin Wawerski to obszar, który bardzo szybko się rozwija. Liczne nowopowstałe sklepy i punkty handlowo-usługowe, bazary ze świeżą żywnością, wiele przychodni, bliskie sąsiedztwo szkół i przedszkoli, a także atrakcje dla najmłodszych sprawiają, że jest to rejon przyjazny dla młodych rodzin. To także bogaty ośrodek pod względem kulturowo-sportowym. Dzięki inicjatywom Wawerskiego Centrum Kultury oraz kilku prężnie działających klubów sportowych mieszkańcy mogą liczyć na szereg ciekawych wydarzeń, skierowanych zarówno do dzieci, jak i do dorosłych.

Marysin Wawerski to miejsce ciche i dobrze skomunikowane z centralną częścią Warszawy. Rynek mieszkaniowy kusi nie tylko cenami, ale i bliskim towarzystwem rozległych zielonych terenów. Nic więc dziwnego, że dzielnica Wawer jest wymieniana w pierwszej piątce warszawskich obszarów, w których ludzie chcą najbardziej zamieszkać.

Zapraszamy na stronę naszej nowej inwestycji w tej lokalizacji – Apartamenty Nowy Marysin 2 – ( Apartamenty Wawer ):

https://marysin2.apm-development.com.pl/