Lokale Usługowe od APM Development

6 marca 2023

Jeśli rozważasz zakup lokalu usługowego w Warszawie, koniecznie zapoznaj się z ofertą APM Development i poznaj wszystkie atuty naszych inwestycji!

APM Development jest firmą deweloperską, która może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem, gdy idzie o inwestycje mieszkaniowe w Warszawie. Lokale usługowe, które również mamy w sprzedaży, zlokalizowane są najczęściej na budowanych przez nas osiedlach. To z kolei zapewnia dużą bazę potencjalnych klientów już na starcie Twojej przyszłej działalności. Lokale usługowe APM Development można przeznaczyć m.in. na punkt usługowy, sklep czy też gastronomię.

Lokale usługowe od APM Development

Poniżej prezentujemy listę lokali usługowych w Warszawie, które obecnie są dostępne w sprzedaży:

Bartycka Residence, ul. Bartycka 63a (bud. A)

Jeśli poszukujesz lokalu odpowiedniego na biuro i zależy Ci na spokojnej, cichej okolicy, Bartycka Residence jest doskonale zlokalizowaną inwestycją. W Bartycka Residence posiadamy ostatni lokal usługowy na sprzedaż. Ma on powierzchnię 31 mkw. Do lokalu jest bezpośredni dojazd z ul. Bartyckiej, a w pobliżu znajdują się liczne sklepy i restauracje. Przy budynku znajduje się parking, co stanowi dodatkowy atut tego lokalu usługowego.

Bartycka Residence II, ul. Bluszczańska 50-52

W dwóch budynkach, które zlokalizowane są na Łuku Siekierkowskim mamy na sprzedaż lokal usługowy idealny pod działalność handlowo-usługową bądź biurową. Lokal ma powierzchnię 185 mkw i podzielić go można na mniejsze pomieszczenia. Wyróżnia się on bez wątpienia dużymi witrynami okiennymi, co zapewni dobre nasłonecznienie. W najbliższej okolicy mieści się parking, w pobliżu są również sklepy i restauracje.

Osiedle Bluszczańska, ul. Batalionu AK „Karpaty” 1D, 5A oraz 5B

Osiedle Bluszczańska położone jest w dynamicznie rozwijającej się okolicy Łuku Siekierkowskiego, a dokładnie przy połączeniu Trasy Siekierkowskiej i ul. Czerniakowskiej. Zapewnia to szybką komunikację z centrum miasta oraz Mokotowem. W tej okolicy powstają coraz to nowsze osiedla, a to wpływa na rosnącą bazę przyszłych klientów. Na sprzedaż mamy tutaj lokale usługowe o powierzchni 61 mkw, 82 mkw i 89 mkw, które znajdują się w pobliżu parkingu oraz rozbudowanej infrastruktury handlowo-gastronomicznej.

Osiedle Kondratowicza, ul. Kondratowicza 59

W inwestycji Osiedle Kondratowicza na sprzedaż są lokale usługowe o powierzchni 110 mkw, 112 mkw i 115 mkw. Położenie na Targówku, w pobliżu powstającej stacji metra „Kondratowicza”, a także licznych inwestycji mieszkaniowych budowanych w tej okolicy to bez wątpienia fakt przemawiający za prowadzeniem działalności usługowej bądź handlowej.

Cristal Park Residence, ul. Białej Koniczyny 15

Inwestycja Cristal Park Residence zlokalizowana jest na Mokotowie – to prestiżowa okolica. Lokale usługowe w inwestycji Cristal Park Residence idealnie nadadzą się do prowadzenia działalności dedykowanej Klienom, którzy oczekują wysokiego standardu usług. Posiadamy tu lokale usługowe o powierzchni 125 mkw i 165 mkw.

Apartamenty Nowy Marysin, Bluszczowa 18-20 (etap III)

Apartamenty Nowy Marysin jest to inwestycja mieszcząca się przy stacji PKP Warszawa Gocławek, w atrakcyjniej dzielnicy Wawra. Osiedle składać się będzie finalnie z 10 budynków mieszkalnych, co przełoży się na duże zainteresowanie przyszłych mieszkańców punktami handlowo-usługowymi różnego rodzaju. W III etapie inwestycji dostępny jest już tylko 1 lokal o powierzchni 45 mkw.

Apartamenty Nowy Marysin, skrzyżowanie ul. Goździków oraz ul. Stepowej (etap IVA)

W IV etapie tej samej inwestycji dostępny jest ostatni już lokal usługowy o metrażu 185 mkw, jest on w pełni przystosowany do rozpoczęcia działalności gastronomicznej. Olbrzymią zaletą tego lokalu jest dodatkowa powierzchnia w postaci tarasu o powierzchni 108 mkw.

Zapraszamy do kontaktu!