Lokale Usługowe APM Development

22 marca 2022

Planujesz kupno lokalu usługowego w Warszawie? Zapoznaj się z ofertą firmy deweloperskiej APM Development i poznaj atuty naszych inwestycji.

APM Development to firma deweloperska z wieloletnim doświadczeniem w realizacji inwestycji mieszkaniowych w Warszawie. Lokale usługowe, które oferujemy, znajdują się najczęściej właśnie na budowanych przez nas osiedlach, co zapewnia bazę potencjalnych klientów już na starcie Twojej działalności. Nasze lokale usługowe przeznaczyć możesz na sklep, punkt usługowy czy gastronomię.

Lokale usługowe Warszawa – APM Development

Zapoznaj się z listą lokali usługowych w Warszawie, które są obecnie na sprzedaż:

  • Bartycka Residence, ul. Bartycka 63a (bud. A)

Bartycka Residence to inwestycja położona w idealnej lokalizacji, jeśli poszukujesz lokalu na biuro i zależy Ci na spokojnej okolicy. Posiadamy lokale usługowe w Bartycka Residence o powierzchni 31 mkw oraz 52 mkw z bezpośrednim dojazdem z ul. Bartyckiej, w pobliżu sklepów i restauracji. Obok budynku znajduje się także parking.

  • Bartycka Residence II, ul. Bluszczańska 50-52

W dwóch budynkach położonych na Łuku Siekierkowskim posiadamy lokale usługowe pod działalność handlowo-usługową oraz biurową, o powierzchni 185 mkw i 189 mkw. Lokale te podzielić można na mniejsze pomieszczenia, wyróżniają się dużymi witrynami okiennymi, które gwarantują dobre nasłonecznienie. W najbliższej okolicy znajduje się parking, działają tu także sklepy i restauracje.

  • Osiedle Bluszczańska, ul. Batalionu AK „Karpaty” 1D, 5A oraz 5B

Osiedle Bluszczańska znajduje się w dynamicznie rozwijającej się części Łuku Siekierkowskiego, przy połączeniu Trasy Siekierkowskiej oraz ul. Czerniakowskiej, co gwarantuje szybki dojazd do centrum miasta oraz do Mokotowa. W tej okolicy powstają kolejne osiedla, co przekłada się na większą bazę przyszłych klientów. Posiadamy tutaj lokale usługowe o powierzchni 185 mkw i 189 mkw, znajdujące się w pobliżu parkingu oraz infrastruktury handlowej i gastronomicznej.

  • Osiedle Kondratowicza, ul. Kondratowicza 59

W budynku w inwestycji Osiedle Kondratowicza oferujemy lokale usługowe o powierzchni 185 mkw i 189 mkw. Lokalizacja na Targówku, w pobliżu budowanej stacji metra „Kondratowicza” oraz innych inwestycji mieszkaniowych sprzyja prowadzeniu działalności o profilu usługowym czy handlowym.

  • Cristal Park Residence, ul. Białej Koniczyny 15

Inwestycja Cristal Park Residence mieści się na Mokotowie, w prestiżowej lokalizacji. Lokale usługowe w tej inwestycji doskonale sprawdzą się do prowadzenia działalności nakierowanej na Klientów poszukujących wysokiego standardu usług. Dodatkowym atutem tych lokali jest bez wątpienia lokalizacja. Posiadamy tu lokale usługowe o powierzchni od 65 do 126 mkw.

  • Lokale inwestycyjne CPR, ul. Pory/Leśnej Jeżyny

W budynku przy ul. Pory/Leśnej Jeżyny, w którym mieszą się mikrolokale przeznaczone pod wynajem, posiadamy lokale usługowe o powierzchni 193 mkw i 218 mkw. Zakup lokalu tego typu to doskonała inwestycja, która zapewnia atrakcyjną stopę zwrotu. Lokalizacja oraz otoczenie inwestycji to bez wątpienia duży atut, podobnie jak metraż lokali usługowych, który pozwala na prowadzenie działalności różnego rodzaju, odpowiadającej na potrzeby mieszkańców.

  • Apartamenty Nowy Tarchomin, ul. Pałuków 2

Inwestycja Apartamenty Nowy Tarchomin mieści się na Białołęce, w okolicy, która gwarantuje dogodny dojazd do Śródmieścia, a także bazę przyszłych Klientów. Działalność usługowa prowadzona w takim miejscu z pewnością spotka się z zainteresowaniem mieszkańców Tarchomina. Oferujemy tu lokale o powierzchni 35 mkw i 153 mkw, idealnie nadające się do prowadzenia działalności handlowej czy usługowej. Lokale posiadają łatwy dostęp z ulicy, znajdują się przed nimi również zatoki parkingowe.

  • Apartamenty Nowy Marysin, Bluszczowa 18-20 (etap III)

Apartamenty Nowy Marysin to inwestycja położona przy stacji PKP Warszawa Gocławek, w atrakcyjnie zlokalizowanej części Wawra. Osiedle docelowo składać się będzie z 10 budynków mieszkalnych, co przełoży się na zainteresowanie mieszkańców punktami handlowo-usługowymi. W III etapie inwestycji dostępne są lokale o powierzchni 45 mkw i 46 mkw, doskonale sprawdzą się jako punkt usługowy, a także lokal o powierzchni 193 mkw.

  • Apartamenty Nowy Marysin, skrzyżowanie ul. Goździków oraz ul. Stepowej (etap IVA)

W IV etapie inwestycji Apartamenty Nowy Marysin dostępny jest lokal usługowy o powierzchni 185 mkw przystosowany do prowadzenia działalności gastronomicznej. Zdecydowaną zaletą tego lokalu jest taras o powierzchni 108 mkw.

Zapraszamy do kontaktu!