Lokale Inwestycyjne dostępne w ofercie APM Development

26 kwietnia 2022

Jednym ze sposobów inwestycji kapitału jest kupno nieruchomości. W niepewnych ekonomicznie czasach pozwala to zabezpieczyć gotówkę przed galopującą inflacją, a długofalowo – zapewnia stały przypływ finansowy z wynajmu. Zapraszamy do kupna lokali inwestycyjnych w Warszawie!

W Polsce rynek nieruchomości wciąż rośnie, najlepszym dowodem na to są stale powstające nowe lokale inwestycyjne. Warszawa to miasto, w którym szczególnie widać, jak z jednej strony przybywa nowych budynków mieszkalnych, a z drugiej – wciąż utrzymuje się wysoki popyt na wynajem mieszkań. Właśnie dlatego inwestycja w lokale mieszkaniowe na wynajem to dobry pomysł na zapewnienie sobie oczekiwanego zwrotu finansowego.

Lokale inwestycyjne Warszawa – oferta APM Development

Nasza firma z powodzeniem funkcjonuje na warszawskim rynku, budując nowe mieszkania. Podchodząc do kolejnej inwestycji, zawsze starannie dobieramy lokalizację – jest to jeden z czynników gwarantujących łatwy wynajem w dobrej cenie. Równie istotna jest dla nas zielona okolica, która również podnosi atrakcyjność inwestycji.

Budownictwo w naszym wydaniu cechuje nowoczesność, ergonomia oraz najwyższa jakość. Nie bez znaczenia jest także to, że nasze inwestycje przygotowane są do całodobowego monitoringu oraz ochrony, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców oraz podnosi prestiż inwestycji.

Zainwestuj z nami!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania, które określamy mianem mikrolokali – są to lokale o powierzchni około 30 m2, a więc tak zwane kawalerki. Mieszkania tego typu posiadają salon zintegrowany z otwartą kuchnią, a także łazienkę i hol. Przy nieco większym metrażu mieszkanie takie posiada również osobną sypialnię. Mikrolokale cieszą się dużym powodzeniem wśród wynajmujących, a dla inwestorów stanowią relatywnie nieduży wydatek.

Nasze lokale inwestycyjne dostępne są m.in. w inwestycji Cristal Park oraz Apartamenty Nowy Marysin III. Położone są one w atrakcyjnej okolicy, a także spełniają oczekiwania wymagających wynajmujących – są nowoczesne, funkcjonalne, a w sąsiedztwie znajduje się rozwinięta infrastruktura.

Mieszkania gotowe do wynajmu

Kupno lokalu inwestycyjnego od naszej firmy to rozwiązanie idealne dla tych z Państwa, którzy chcą szybko rozpocząć wynajem lokalu. W naszej ofercie posiadamy bowiem lokale wykończone ”pod klucz”, co zapewnia możliwość niemal natychmiastowego wynajmu. Oznacza to nie tylko szybkie rozpoczęcie zarabiania na wynajmi, ale także oszczędność pieniędzy i czasu, których nie trzeba już przeznaczać na prace wykończeniowe. Zapraszamy do kontaktu!