Lokale Inwestycyjne – dlaczego warto w nie zainwestować?

28 października 2021

Zakup nieruchomości to popularna forma inwestycji kapitału. Nabywając lokale inwestycyjne w Warszawie, w bezpieczny i przemyślany sposób zabezpieczasz swoje finanse. Jeśli interesuje Cię taka forma inwestowania – koniecznie przeczytaj nasz artykuł!

Rynek nieruchomości rozwija się w Polsce niezwykle dynamicznie. Rośnie zapotrzebowanie na wynajem lokali mieszkaniowych oraz użytkowych w Warszawie i nie tylko. Również inne duże miasta w Polsce rozbudowują się intensywnie z uwagi na popyt na mieszkania. Z tego powodu warto rozważyć zakup lokali inwestycyjnych, aby zarabiać na wynajmie.

Mądra inwestycja w obliczu inflacji

Inwestycja w zakup nieruchomości to nie tylko sposób pomnożenia swojego kapitału, ale także metoda na ochronę funduszy przed obniżeniem ich wartości – w obecnych czasach, z uwagi na niestabilną w pandemii sytuację oraz galopującą inflację, ma to szczególne znaczenie. W odróżnieniu od lokat inwestycyjnych czy inwestycji giełdowych, kupno lokalu inwestycyjnego nie jest obarczone ryzykiem straty.

Inwestuj w małe nieruchomości z APM Development

W naszej ofercie znajdą Państwo nieruchomości o stosunkowo małym metrażu. Określamy je mianem mikrolokali. Ich powierzchnia to z reguły ok. 30 mkw. Jest to najczęściej tzw. kawalerka, a więc mieszkanie składające się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, łazienki i przedpokoju, nieco większe mieszkania dodatkowo posiadają jeszcze sypialnie. Nasze mieszkania mają też zazwyczaj dodatkową przestrzeń w postaci balkonu lub tarasu. Nasze inwestycje powstają w najbardziej pożądanych lokalizacjach w Warszawie – m.in. na Mokotowie.

Kup i wynajmij

Kupno lokalu inwestycyjnego jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą w łatwy i szybki sposób wynająć zakupioną nieruchomość. Mieszkania APM Development, które Państwu oferujemy pod inwestycję, są gotowe do natychmiastowego wynajmu. Dzięki temu zaoszczędzicie Państwo zarówno swój czas, jak i finanse. Zapraszamy do kontaktu!