Lokale Inwestycyjne – dlaczego warto?

27 października 2022

Nie od dziś wiadomo, że nabycie nieruchomości jest sposobem na bezpieczne ulokowanie kapitału. Kupując lokale inwestycyjne, można zabezpieczyć pieniądze przed utratą ich wartości w efekcie galopującej inflacji. Dlatego właśnie wiele osób jest zainteresowanych takim rozwiązaniem i kupuje lokale inwestycyjne, aby móc czerpać zysk z ich wynajmu.

Rynek nieruchomości w Polsce

Polski rynek nieruchomości szybko się rozwija, a popyt na mieszkania cały czas rośnie zarówno w Warszawie, jak i w innych częściach kraju. Coraz więcej osób poszukuje mieszkania na wynajem, dlatego też przybywa inwestorów lokujących swój kapitał w lokalach, które następnie mogą zostać wynajęte. Dzięki temu inwestorzy mogą zarabiać na wynajmie.

Sposób na inflację

Inflacja mocno daje się we znaki, dlatego mądrym posunięciem jest zabezpieczenie swoich pieniędzy w taki sposób, który zapobiegnie dalszemu spadkowi ich wartości. Kupno mieszkania zapewnia nie tylko ochronę kapitału, ale i pomaga w jego pomnożeniu. W sytuacji, gdy lokaty nie są atrakcyjne, a inwestycje giełdowe są obarczone większym niż zwykle ryzykiem, kupno lokalu inwestycyjnego jest najlepszym wyborem.

Mikrolokale idealne na wynajem

Lokale inwestycyjne typu mikrolokale, czyli takie o powierzchni ok. 30-40 mkw, to wyróżnik naszej oferty. To właśnie takie mieszkania cieszą się największym zainteresowaniem wynajmujących. Dlaczego? Ponieważ są funkcjonalne, a równocześnie posiadają optymalny metraż, który nie winduje ceny wynajmu. Kupujący mogą nabyć takie mieszkania gotowe już do zamieszkania – czyli wykończone pod klucz. Dzięki temu od razu mogą zarabiać na wynajmie.

Lokale inwestycyjne APM Development

Jeśli i Ty chcesz ulokować swoje oszczędności w nieruchomości, której wynajem nie będzie stanowił żadnego wyzwania, zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Dlaczego warto wybrać nasze lokale inwestycyjne? Wyróżniają się one: dobrą lokalizacją, atrakcyjną i zieloną okolicą, ergonomicznym budownictwem, całodobową ochroną, najwyższą jakością wykonania oraz prestiżem. Zapoznaj się z naszą ofertą!