Kolejny etap inwestycji Apartamenty Nowy Marysin 5

31 stycznia 2023

Poszukujesz mieszkania w Warszawie w nowej inwestycji zlokalizowanej w dogodnej lokalizacji? Zapoznaj się z piątym etapem osiedla Apartamenty Nowy Marysin!

W II kwartale 2023 rusza budowa kolejnego – piątego – etapu inwestycji Apartamenty Nowy Marysin. Zlokalizowany będzie na Wawrze, a dokładnie w Marysinie Wawerskim, przy ul. Goździków, w oddaleniu od gwaru głównych arterii. To zaciszne usytuowanie to niewątpliwy atut – 5. etap osiedla to najlepiej położony budynek. Budowa zakończy się po 2 latach – w II kwartale 2025 roku.

Mieszkania w Apartamentach Nowy Marysin 5

W nowo powstającej inwestycji powstanie 41 mieszkań o funkcjonalnym rozkładzie i zróżnicowanym metrażu – od 49 do 90 mkw. Mieszkania składają się z dwóch (metraż 48-52 mkw), trzech (metraż 65-72 mkw) lub czterech pokoi (metraż do 90 mkw), otwarta kuchnia, łazienka oraz hol z przestrzenią pod zabudowę garderobianą. Warto podkreślić, że mieszkania mają 2,7 m wysokości, co pozytywnie wpływa na ich przestronność. Każde z mieszkań posiadać będzie także własny balkon albo ogródek.

Należy zwrócić uwagę na fakt, że Apartamenty Nowy Marysin 5 to przykład nowoczesnej architektury i dbałości o każdy detal – najmniejszy szczegół został dokładnie przemyślany i zaprojektowany z myślą o komforcie oraz bezpieczeństwie przyszłych mieszkańców. Osiedle dostosowane jest do monitoringu oraz całodobowej ochrony.

Apartamenty Nowy Marysin 5 – lokalizacja

Korzystna lokalizacja wynika nie tylko z faktu zacisznego położenia, ale także z dogodnego dojazdu i rozwiniętej infrastruktury. Szybki i komfortowy dojazd do centrum Warszawy gwarantuje bliskość linii autobusowych, a także stacja PKP Gocławek.

W okolicy nie brakuje także centrów handlowych jak np. Selgros czy Leroy Melin, klubów fitness, żłobków, przedszkoli oraz szkół – zarówno państwowych, jak i prywatnych, a także przychodni i klinik (w tym weterynaryjnych). Jest tu wszystko, co potrzebne do życia zarówno singlowi, jak i rodzinie z dziećmi. Dużym atutem jest także bliskość terenów zielonych, jak lasy miejskie czy rezerwaty, która daje możliwość odpoczynku na łonie przyrody.

Chcesz poznać szczegóły?

Jeśli interesuje Cię zakup mieszkania na Wawrze, zapraszamy do zapoznania się ze stroną inwestycji, https://marysin5.apm-development.com.pl/o-inwestycji_24, a także do bezpośredniego kontaktu z opiekunami projektu, którzy chętnie udzielą Ci szczegółowych informacji i odpowiedzą na Twoje pytania. Nie zwlekaj i już dziś przekonaj się o atutach 5. etapu osiedla Apartamenty Nowy Marysin!