Inwestycje APM Development na warszawskim Mokotowie

20 września 2022

APM Investment realizuje nowe inwestycje na Mokotowie – sprawdź, czym wyróżniają się Augustówka Residence oraz Cristal Residence.

Mokotów to prestiżowa dzielnica Warszawy, ciesząca się dużym zainteresowaniem wśród poszukujących mieszkania. Inwestycje Augustówka Residence i Cristal Residence to nasza propozycja – zapraszamy do zapoznania się z jej szczegółami!

Augustówka Residence

Augustówka Residence mieścić się będzie przy ulicach Kostrzyńskiej oraz Wróblewskiego. To właśnie tam stanie nowoczesne osiedle, w ramach którego powstaną cztery dwupiętrowe apartamentowce, a w nich – 169 mieszkań. Apartamenty na osiedlu Augustówka Residence będą miały metraż od 35 mkw do 130 mkw – zaprojektowano je tak, że będą wyjątkowo przestronne i wygodne. Co ważne, mieszkania będą miały wysokość 2,85 m. W inwestycji powstaną również miejsca parkingowe dla samochodów i postojowe dla rowerów.

Inwestycję cechuje nowoczesna architektura, a także wysoki standard wykończenia. Każdy apartament posiadać będzie własny balkon, taras albo ogródek. Mieszkania wyposażone zostaną również w przestronne okna, które dodatkowo doświetlą wnętrza. Na osiedlu powstaną również zielone ogrody deszczowe, które nie wymagają (poza okresem suszy) nawadniania. Mieszkania będą dostępne w IV kwartale 2024 roku.

Cristal Residence

Cristal Residence to kolejna nasza inwestycja na Mokotowie. Powstała w miejscu, gdzie łączy się bliskość centrum wielkiej metropolii oraz spokój zielonej okolicy, idealnej do odpoczynku na łonie przyrody. Cristal Residence znajduje się nieopodal alei Generała Sikorskiego, co zapewnia łatwy dostęp do pełnej infrastruktury oraz dogodną komunikację z centrum stolicy.

W Cristal Residence dostępne są apartamenty o zróżnicowanym metrażu – od 94 mkw do nawet 154 mkw. To przestronne mieszkania, z dużymi oknami, idealne dla osób, które cenią sobie przestrzeń lub chcą zapewnić najbardziej komfortowe warunki zamieszkania swoim bliskim. Jeśli któraś z naszych inwestycji Cię zainteresowała – zapraszamy do kontaktu!