Dlaczego warto zdecydować się na mieszkanie wykończone pod klucz?

20 września 2022

Zakup mieszkania to marzenie wielu osób. Czy jednak odbiór kluczy to już koniec załatwień? Niestety nie – mieszkanie najpierw trzeba urządzić, aby w nim zamieszkać. Jest od tego jednak wyjątek – kupno mieszkania wykończonego pod klucz.

Kupno mieszkania wykończonego pod klucz oferują niektóre firmy deweloperskie, w tym APM Development. Jest to mieszkanie, do którego można się wprowadzić tuż po odbiorze kluczy – ściany są pomalowane, podłogi ułożone, drzwi wewnętrzne zamontowane, a wnętrze jest wyposażone w podstawowe meble i sprzęty. Niekiedy zakres takiej usługi rozszerzony jest o zaprojektowanie wnętrza i jego kompleksowe urządzenie zgodnie z tym indywidualnym projektem.

Mieszkanie pod klucz Warszawa – kto realizuje prace wykończeniowe?

Kupujący mieszkanie nie musi się niczym przejmować – idea wykończenia mieszkania pod klucz zakłada, że wszystkim zajmuje się deweloper. Nasza firma posiada doświadczonych i sprawdzonych partnerów, z którymi współpracujemy od lat. Mieszkania APM Development wykańczane są przez profesjonalistów, którzy sprawnie i terminowo realizują taką usługę.

Korzyści kupna mieszkania pod klucz

Usługa wykończenia mieszkania pod klucz wiąże się z dodatkowymi kosztami, jednak taka inwestycja się opłaca. Oszczędza to nie tylko czas i energie związane z poszukiwaniem ekipy wykończeniowej, wyborem materiałów, organizacją remontu i jego koordynacją, ale także pieniądze.

Firmy deweloperskie zamawiają i nabywają materiały w hurtowych ilościach, co korzystnie wpływa na cenę. Deweloper przedstawia całościowy kosztorys oraz zakres prac, a także harmonogram – od razu wiadomo więc, co i kiedy zostanie wykonane. To znaczące ułatwienie, dzięki któremu można precyzyjnie zaplanować przeprowadzkę lub wynajem mieszkania.

Inne korzyści z tym związane to komfort i bezpieczeństwo – nie ma ryzyka współpracy z niesolidną firmą, także ograniczenie wizyt na budowie – kupujący nie muszą nadzorować prac remontowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań gotowych pod klucz!