Dlaczego warto współpracować z APM Development?

27 stycznia 2022

Wybór dewelopera, od którego planujemy zakupić mieszkanie, to zawsze poważna decyzja. Wyjątkowo ważne jest, aby zdecydować się na taką firmę, która bezpiecznie i profesjonalnie przeprowadzi nas przez proces zakupu nieruchomości. Zachęcamy do współpracy z APM Development!

Nasza firma APM Development związana jest już od lat z rynkiem nieruchomości. Z sukcesem wprowadziliśmy na rynek pierwotny wiele inwestycji mieszkaniowych w Warszawie, a obecnie realizujemy kolejne atrakcyjne inwestycje. Jako deweloper w Warszawie działamy od 2003 roku, budując osiedla mieszkaniowe m.in. w dzielnicach Mokotów, Bemowo, Wawer czy Ursynów. Dlaczego warto z nami współpracować?

Doświadczony deweloper – Warszawa

W czasie naszej działalności zrealizowaliśmy ponad 1000 mieszkań. Wśród realizacji APM Development wymienić można m.in. Osiedle Nowa Wola na warszawskiej Woli, Słoneczne Tarasy na Bemowie, Osiedle Samarytanki na Targówki, jak również Bartycka 85, Rubikon Residence czy Osiedle Apartamenty Nowy Marysin.

Jesteśmy firmą, której przedsięwzięcia realnie istnieją i można je zobaczyć na własne oczy. Należy też wspomnieć o tym, iż sprzedażą mieszkań z naszych inwestycji zajmuje się doświadczony zespół, który od wyboru mieszkania aż po jego odbiór czuwa nad jak najlepszą obsługą Klienta.

Członkostwo w prestiżowej instytucji

Nasz profesjonalizm oraz wiarygodność potwierdza fakt, iż od 2006 roku możemy cieszyć się mianem członka Polskiego Związku Firm Developerskich. Dodatkowo, w naszych relacjach z kupującymi przestrzegamy niezmiennie Kodeksu Dobrych Praktyk. Wiemy, iż dla wielu naszych Klientów członkostwo w tej instytucji jest znakiem naszej solidności oraz jakości świadczonych przez nas usług.

Mieszkania spełniające oczekiwania

Precyzyjnie planujemy realizowane przez nas inwestycje. Dbamy o to, by nasza oferta mieszkaniowa odpowiadała Państwa potrzebom. Dlatego też kładziemy nacisk w pierwszej kolejności na jakość oraz funkcjonalność budowanych mieszkań. Stawiamy na ciekawą architekturę, optymalny metraż mieszkań, a także odpowiednie rozplanowanie układu funkcjonalnego. Równie ważna jest dla nas lokalizacja mieszkania – nie bez powodu realizujemy inwestycje w najbardziej atrakcyjnych dzielnicach stolicy.

Bezpieczna inwestycja w zakup mieszkania

Dbając o komfort kupujących, zapewniamy bezpieczeństwo zakupu, jak również minimalizujemy ryzyko finansowe. Warto wspomnieć, iż gwarant bezpieczeństwa realizowanej inwestycji stanowi bank zapewniający finansowanie projektu. Środki, które są wpłacane przez kupujących po podpisaniu umowy, umieszczamy na zastrzeżonym rachunku, a bank współfinansujący przedsięwzięcie może je kontrolować. Nasi Klienci doceniają transparentne zasady kupna mieszkania.

Jeśli planujesz zakup mieszkania, skontaktuj się z nami, a chętnie przedstawimy więcej powodów, dla których warto nawiązać z nami współpracę!