Dlaczego warto inwestować w mini mieszkania?

22 lutego 2022

Lokale inwestycyjne w Warszawie, takie jak mini mieszkania, to coraz bardziej powszechny sposób na ulokowanie kapitału. W obliczu dużej inflacji, która stale rośnie, jest to pewna metoda na zainwestowanie pieniędzy i bezpieczny zwrot z takiej inwestycji.

Kupno lokalu inwestycyjnego w stolicy pozwala zabezpieczyć finanse w obecnych, niepewnych ekonomicznie czasach. Inflacja powoduje, że lokaty tracą na wartości, a kupno mini mieszkania to alternatywne rozwiązanie. Jeżeli interesujesz się taką formą inwestycji, zapraszamy do lektury dalszej części naszego artykułu.

Lokale inwestycyjne Warszawa

Nowe nieruchomości powstają w Warszawie w intensywnym tempie. Jest to odpowiedź na potrzeby rynku. Równocześnie rośnie również popyt na mieszkania na wynajem. Lokale mieszkaniowe, takie jak mini mieszkania, szczególnie w Warszawie mają duże „wzięcie” – to właśnie tutaj zapotrzebowanie na mieszkania jest duże, gdyż do stolicy przyjeżdża wiele osób na studia lub do pracy.

Mieszkania na wynajem – sposób na zarabianie

Inwestycja we własne mieszkanie na wynajem pozwala na stały przychód, który comiesięcznie zasili konto. Równocześnie jest to metoda na ochronę kapitału przed obniżeniem jego realnej wartości, inwestycja tego typu nie niesie ze sobą ryzyka. Wręcz przeciwnie – to stabilny sposób na zarabianie w niestabilnych ekonomicznie czasach.

Mini mieszkania od APM Development

Nasza firma oferuje mieszkania inwestycyjne w Warszawie – tak zwane mikro lokale. Ich metraż to zazwyczaj około 30 metrów kwadratowych. Takie niewielkie lokale, niegdyś określane mianem kawalerek, cieszą się dużym zainteresowaniem wynajmujących. Mieszkanie tego typu składa się z salonu z otwartą kuchnią (aneks) oraz łazienki z toaletą i przedpokoju. Niektóre mieszkania, o większej powierzchni, dodatkowo posiadają też sypialnię. Mieszkania mają też balkon albo taras.

Kup mieszkanie inwestycyjne i wynajmij

Mieszkanie z naszej oferty z pewnością wynajmiesz bez trudu. Są zlokalizowane w atrakcyjnych częściach Warszawy, na przykład na Mokotowie. Fakt, że są już wykończone, sprawia, iż zaraz po nabyciu takiej nieruchomości można ją wynająć. Nie ma potrzeby inwestowania dodatkowego czasu czy pieniędzy na remont. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu! Chętnie opowiemy o szczegółach oferty.