Czym są lokale Inwestycyjne?

28 czerwca 2022

Inwestycja w nieruchomości to popularny sposób na ulokowanie swojego kapitału oraz szybki i sprawdzony zysk. Jedną z form takiej inwestycji są lokale inwestycyjne – dowiedz się o nich więcej.

Polski rynek nieruchomości dynamicznie się rozwija – powstaje coraz to więcej nowych budynków, zarówno tych mieszkalnych, jak i usługowych. Równocześnie zapotrzebowanie na wynajem mieszkań utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. Nic więc dziwnego, że wielu inwestorów upatruje w rynku nieruchomości potencjału do zabezpieczenia swojego kapitału przed coraz wyższą inflacją oraz zwrotu z takiej inwestycji.

Lokale inwestycyjne

Lokale inwestycyjne to mieszkania, najczęściej o niewielkim metrażu ok. 30 mkw, określane też jako mikrolokale. Takie mieszkania to najczęściej: salon z aneksem kuchennym, łazienka, hol, czasem dodatkowo także sypialnia. Takie mieszkania są gotowe do zamieszkania, co sprawia, że zaraz po nabyciu lokalu można czerpać zyski z jego wynajmu. Dzięki temu inwestorzy oszczędzają czas i pieniądze, od razu przechodząc do etapu zarabiania. Warto dodać, że zakup takiego lokalu stanowi stosunkowo niewielki wydatek, z uwagi na niewielki metraż.

Oferta APM Development

Lokale inwestycyjne, które znajdują się w naszej ofercie, to mieszkania zlokalizowane w atrakcyjnej okolicy – zawsze z dużą starannością wybieramy miejsce, gdzie powstaną kolejne nasze inwestycje. Wiemy, że korzystne położenie przekłada się na zainteresowanie wynajmem, dlatego pod uwagę bierzemy dobry dojazd do centrum miasta, infrastrukturę, a także bliskość terenów zielonych.

APM Development to firma z olbrzymim doświadczenie, jeśli idzie o inwestycje mieszkaniowe w Warszawie, a oferowane przez nas lokale inwestycyjne wyróżnia nowoczesność i wysoka jakość.

Lokale inwestycyjne, jakie oferujemy, można zakupić w następujących inwestycjach naszej firmy:

  • Cristal Park,
  • Apartamenty Nowy Marysin III.

Jesteś zainteresowany inwestycją tego typu? Zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy szczegółowych informacji!