Cristal Park Residence – klejnot w sercu Mokotowa

27 października 2022

Cristal Park Residence to jedna z naszych inwestycji, którą wyróżnia wyjątkowy charakter, idealnie współgrający z otoczeniem, jakim jest zielona dzielnica Mokotów. To unikatowa propozycja dla wszystkich, którzy poszukują luksusowego miejsca do zamieszkania – doskonale skomunikowanego z centrum stolicy, a zarazem w pobliżu natury.

Wyjątkowa inwestycja na Mokotowie

Cristal Park Residence mieści się w Mokotowie, a dokładnie w jego prestiżowej części, którą doceniają mieszkańcy. Dzięki temu z jednej strony zapewnia bliskość metropolii, a z drugiej – otoczenie zieleni gwarantującej kameralną atmosferę. Osiedle powstało w okolicy ulicy Pory i alei Generała Sikorskiego. W tej okolicy działają liczne sklepy, galerie handlowe, a także przedszkola czy szkoły. Bardzo dobrze zorganizowana jest także komunikacja publiczna do centrum Warszawy.

Architektura łącząca współczesność i elegancję

Apartamenty Cristal Park Residence wyróżnia zarówno projekt, jak i wykonanie. To architektoniczna perła, która łączy klasyczną elegancję oraz najnowsze rozwiązania techniczne. W efekcie inwestycja prezentuje się stylowo i przykuwa uwagę. Apartamenty są przestronne – ich metraż wynosi od 94 do nawet 154 mkw. Dodatkową przestrzenią są tarasy oraz loggia, które sprawdzą się jako doskonałe miejsce do wypoczynku.

Apartamenty i wille na Mokotowie

W pierwszym etapie inwestycji zrealizowane zostały nowoczesne apartamenty, zaś w drugim – miejskie wille znajdujące się w 4 kameralnych budynkach: Topaz Villa, Onyx Villa, Beryl Villa oraz Amethyst Villa. W każdym z nich dostępne są luksusowe apartamenty o powierzchni od 86 do 198 mkw. Także w willach przeznaczono dodatkową przestrzeń na zewnętrzne ogrody, zielone tarasy ulokowane na dachach oraz loggie.

Dodatkowo, dla wygody kupujących, wprowadzono możliwość odbioru apartamentu w ramach Open Planu, który umożliwia zamówienie indywidualnej aranżacji wnętrz. Miejskie wille w Cristal Park Residence łączą komfort mieszkania w nowoczesnym apartamencie w centrum miasta z atutami typowymi dla posiadania własnego domu.

Najważniejszy jest komfort mieszkańców

Aby zapewnić kupujących ponadprzeciętny komfort i bezpieczeństwo, Cristal Park Residence objęto całodobową ochroną i monitoringiem, a lokale zostały przygotowane pod wdrożenie inteligentnych systemów smart home. Apartamenty posiadają innowacyjne systemy rekuperacji oraz oczyszczania, co wpływa na jakość powietrza oraz utrzymanie optymalnej temperatury. Inwestycję wyposażono również w nowoczesne windy cichobieżne, a także miejsca parkingowe zarówno dla mieszkańców, jak i ich gości. Do dyspozycji mieszkańców pozostają także usługi concierge. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej inwestycji!