Cisza, spokój, chwila wytchnienia…

Cisza, spokój, chwila wytchnienia…

23 czerwca 2016

apm_03
W obecnej rzeczywistości przepełnionej ogromem pracy i obowiązków w naszym życiu dominuje ciągły pośpiech. Tętniąca życiem stolica nie pozwala się zatrzymać, a nieustający zgiełk miasta doprowadza nas do permanentnego przemęczenia. Co możemy z tym zrobić? Najlepszym rozwiązaniem jest odnalezienie własnej oazy spokoju, w której nasze ciało i dusza znajdą chwilę wytchnienia po ciężkim dniu. Tylko czy takie miejsca w ogóle istnieją? Otóż nasz nowy projekt udowadnia, że są i to w zasięgu ręki.

Rubikon Residence III to kolejny budynek w kameralnym osiedlu na warszawskim, zielonym Mokotowie, gdzie każdy z nas może znaleźć ciszę, spokój oraz swobodę. To właśnie te wartości przyświecały nam przy projektowaniu całego osiedla, dzięki czemu na mapie Warszawy powstaje wyjątkowe miejsce pełne zieleni i niesamowicie eleganckich form architektonicznych. Miejsce, w którym każdy z nas odnajdzie swoje idealne mieszkanie. Swoją oazę spokoju.

Inwestycja Rubikon Residence III mieści się w bezpośredniej okolicy ulicy Bluszczańskiej. Kameralna, rodzinna zabudowa, otaczająca osiedle, gwarantuje ciszę i spokój. A to wszystko w odległości niespełna 5 kilometrów od serca Warszawy.

W tym projekcie znalazło się 58 mieszkań o różnorodnych metrażach od 33 do 108 m kw., do których przynależą balkony, tarasy lub ogródki. Część wspólna całej inwestycji to zostanie zaaranżowana jako kameralny ogród otaczający wszystkie budynki. Rubikon Residence to inwestycja, z której jesteśmy niezwykle dumni, ponieważ zadbaliśmy o jej najdrobniejsze detale, tak aby każdy mieszkaniec mógł odpocząć i zregenerować siły w towarzystwie przepięknych widoków.

Dowiedz się więcej –> Strona www inwestycji Rubikon Residence III

apm_slider_rubikon3 (1)