Augustówka Residence – nowa inwestycja APM Development na Mokotowie

25 lipca 2022

Wkrótce rusza budowa naszej nowej inwestycji – Augustówka Residence. Dowiedz się już teraz, czym będzie się ona wyróżniała!

Augustówka Residence to inwestycja, której budowa ruszy w IV kwartale 2022 roku. Zakończenie budowy jest z kolei zaplanowane na IV kwartał 2024 roku. Jest to kolejny projekt mieszkaniowy APM Development, który zrealizujemy na warszawskim Mokotowie, a dokładnie przy ulicach Kostrzyńskiej oraz Wróblewskiego. W ramach nowoczesnego osiedla powstaną 4 budynki mieszkalne. Inwestycja ta adresowana jest do tych osób, które poszukują unikatowego połączenia miejskiego klimatu oraz bliskości przyrody.

Nowe mieszkania Mokotów

Naszą inwestycję cechuje nowoczesna architektura oraz elegancka, ponadczasowa forma. W czterech kameralnych, dwupiętrowych budynkach wielorodzinnych powstanie w sumie 169 apartamentów. Będą to przestronne i komfortowe mieszkania o powierzchni od 35 mkw do 130 mkw: kawalerki oraz mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Każde z mieszkań posiadać będzie własny balkon, taras albo ogródek. Największemu z apartamentów towarzyszyć będzie taras o powierzchni aż 75 mkw.

Każde mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego z otwartą kuchnią, łazienki, a także wygodnych sypialni. Mieszkania są wysokie (2,85 m wysokości) oraz zaprojektowane z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Postawiliśmy na niezawodne, klasyczne rozwiązania, które cechuje funkcjonalność. Jednym z zastosowanych elementów są duże okna, które z jednej strony doskonale doświetlą wnętrza, a z drugiej – powiększą optycznie ich wielkość.

Infrastruktura osiedla Augustówka Residence

Zadbaliśmy o to, aby zapewnić mieszkańcom najlepsze warunki mieszkaniowe. W trosce o ich komfort w inwestycji znajdą się między innymi miejsca parkingowe w podziemnym garażu, a także miejsca postojowe dla rowerów. Inwestycja jest także dostosowana do całodobowego monitoringu. Osiedle będzie wykończone w wysokim standardzie. Szczególnie ważną kwestią było dla nas zagospodarowanie terenu – postawiliśmy na zielone ogrody deszczowe, których nie trzeba nawadniać (poza okresami suszy), ani nawozić.

Lokalizacja inwestycji

Rozpoczynając inwestycję, zawsze dbamy o doskonałą lokalizację mieszkania. Mokotów to dzielnica, w której zrealizowaliśmy jak dotąd najwięcej naszych inwestycji. Nie bez przyczyny – to właśnie Mokotów cieszy się zainteresowaniem naszych Klientów. To z jednej strony dzielnica zlokalizowana blisko ścisłego centrum Warszawy (niespełna 7 km odległości), tętniąca miejskim życiem, a z drugiej strony położona blisko zieleni i przyrody. W pobliżu znajduje się m.in. Jeziorko Czerniakowskie, które zarówno latem, jak i zimą może być doskonałym wybore do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Już teraz zapraszamy do kontaktu w sprawie kupna mieszkania na Mokotowie pod prestiżowym adresem!