Augustówka Residence – Kameralne Osiedle na Mokotowie

25 listopada 2022

IV kwartał 2022 roku to czas, w którym rozpoczyna się budowa wyjątkowej inwestycji w Warszawie – Augustówka Residence. Zapraszamy do zapoznania się z opisem tej nieruchomości!

Augustówka Residence jest inwestycją wyjątkową. Budowa rozpoczyna się już niebawem, z kolei mieszkania będą gotowe do odbioru pod koniec 2024 roku. To nasz kolejny projekt, który postanowiliśmy zrealizować w Mokotowie. Inwestycja stanie bowiem w pobliżu ulic: Kostrzyńska oraz Wróblewskiego – będą się na nią składać 4 nowoczesne budynki mieszkalne. Mieszkania w Augustówka Residence są doskonałym wyborem dla tych z Państwa, którzy poszukują bliskości natury, a jednocześnie nie chcą rezygnować z walorów życia w stolicy.

Nowe mieszkania na Mokotowie

Mieszkania w ramach osiedla Augustówka Residence wyróżnia nowoczesny styl, a także elegancki i ponadczasowy charakter. Jak wspomnieliśmy, na Mokotowie staną 4 budynku wielorodzinne – kameralne, bo zaledwie dwupiętrowe. Łącznie będzie to 169 przestronnych i komfortowych apartamentów. Ich powierzchnia wynosić będzie od 35 m2 do 130 m2. Jak łatwo się domyślić, będą to zarówno tzw. kawalerki, jak i większe mieszkania (nawet czteropokojowe). Co ważne, każde mieszkania będzie miało własny balkon, taras czy ogródek. Największy apartament będzie miał własny 75-metrowy taras!

W skład każdego apartamentu wchodzić będą: przestronny pokój dzienny wraz z otwartą kuchnią, łazienka oraz sypialnia bądź sypialnie. Warto nadmienić, że mieszkania mają 2,85 m wysokości, co dodatkowo wpływa na komfort mieszkańców. Wnętrza wyróżniają się także dużymi oknami, które idealnie doświetlają wnętrza, a także dodatkowo powiększają optycznie przestrzeń.

Augustówka Residence – wszystko, czego potrzebujesz!

Osiedle Augustówka Residence to miejsce, w którym znajdziesz wszystko to, czego na co dzień potrzeba Ci do komfortowego życia. Przede wszystkim będą to dedykowane miejsca parkingowe na podziemnym garażu oraz miejsca postojowe dla rowerów. Nasza inwestycja jest w pełni dostosowana do tego, aby bezpieczeństwo mieszkańców było całodobowo monitorowane. Oczywiście sam standard wykończenia jest sam w sobie niezwykle wysoki. Nie można pominąć także faktu, iż inwestycja posiada innowacyjne zielone ogrody deszczowe, które są samowystarczalne – nie wymagają nawadniania (chyba że w czasie suszy) ani nawożenia.

Wyjątkowa lokalizacja inwestycji

Augustówka Residence mieści się na warszawskim Mokotowie, czyli wyjątkowo atrakcyjnej części Warszawy. Nie bez powodu cieszy się tak dużą popularnością wśród wynajmujących i kupujących. Jest jednocześnie położona w pobliżu ścisłego centrum miasta i blisko przyrody – m.in. Jeziorka Czerniakowskiego oraz licznych parków i innych terenów zielonych, doskonałych do aktywnego wypoczynku o każdej porze roku!

Zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółowej oferty na zakup mieszkania w Augustówka Residence!