APM na „Warsaw Days – (za)mieszkam w Warszawie”

APM na „Warsaw Days – (za)mieszkam w Warszawie”

28 lutego 2014

Kolejne targi dla grupki biznesmenów? Spotkanie dla wąskiego grona specjalistów z branży? Odrealnione projekty z innych miejsc świata? Nie. „Warsaw Days – (za)mieszkam w Warszawie” to pierwsza w Polsce, otwarta tzn. darmowa, wystawa najlepszych inwestycji mieszkaniowych i designu. To także, a może przede wszystkim, rozmowa o tym, czego potrzeba mieszkańcom Warszawy oraz o tym jakie będą potrzeby potencjalnych mieszkańców w przyszłości. Design, konferencje, wystawy, to mało? W takim razie organizatorzy zapraszają do udziału w konkursie, do uczestnictwa w premierze filmu… Sporo będzie się działo w weekend 21 – 23 marca na stadionie Legii – Pepsi Arenie. Nie zabraknie tam APM Development, więc cieszylibyśmy się gdybyś przyszedł i Ty!pobrane (1)
Warsaw Days będzie publiczną debatą szukającą odpowiedzi na pytania dotyczące potrzeb mieszkańców. Rozmowy te nie oznaczają braku spotkań czysto branżowych. Dyskusję na wysokim poziomie poza obecnością zainteresowanych mieszkańców i organizacji społecznych zapewnia uczestnictwo przedstawicieli władz samorządowych, a więc osób mających bezpośredni wpływ na komfort życia w mieście. Branżę reprezentować będzie szerokie grono naukowców, architektów, designerów i deweloperów.
Odwiedzający Pepsi Arenę będą mogli przekonać się o tym, co dobre w Warszawie. Przedstawiciele samorządów będą przekonywać do walorów swoich okolic w ramach „Wystawy Dzielnic”. Nie zabraknie również szerszego spojrzenia, a więc analiz transportu miejskiego, konkretnych planów przebudowy centrum stolicy, zagospodarowania nadbrzeża Wisły i nadal potrzebnej rozmowy o komunikacji rowerowej. Jeśli ktoś chcę zorientować się, w jakiej formie jest warszawski design, koniecznie odwiedzić musi wystawę zatytułowaną po prostu „Warsaw Design”.
Wybiegając oczami wyobraźni nieco dalej można wziąć udział w dyskusji na temat kierunków rozwoju aglomeracji w przyszłości, wcześniej nie zapominając o premierze filmu „Warszawa wczoraj i dziś”.
Już teraz można zapisać się na „Warsaw Days” oraz wziąć udział w konkurskie „Warszawa przyszłości-miasto moich marzeń”, którego finał odbędzie się na stadionie Legii. Aby to zrobić odwiedźcie stronę www.warsawdays.pl.

Warsaw Days „(Za)mieszkam w Warszawie”, pierwsza w Polsce, otwarta wystawa najlepszych inwestycji mieszkaniowych i designu połączona z otwartymi panelami dyskusyjnymi.
21-23 marca 2014r.
Stadion Legii – Pepsi Arena
Wstęp wolny
Do zobaczenia!