Apartamenty Nowy Tarchomin – zamieszkaj w nowym osiedlu na Białołęce!

31 grudnia 2021

Apartamenty Nowy Tarchomin to nowo powstająca inwestycja na warszawskiej Białołęce – kolejna wyjątkowa realizacja w portfolio naszej firmy. Mieszkania będą gotowe już w III kwartale 2022 roku!

Apartamenty Nowy Tarchomin to inwestycja, której budowa rozpoczęła się pod koniec 2020 roku, a zakończenie prac budowlanych planowane jest na ostatni kwartał 2022 roku. Mieszkania są już w sprzedaży i cieszą się dużą popularnością wśród kupujących. Nic w tym dziwnego – APM Development to renomowany deweloper, Warszawa jest miastem, w którym znajdują się nasze liczne, ukończone już, inwestycje. Nowe osiedle ma wiele zalet, przywołajmy te najważniejsze.

Zróżnicowany metraż mieszkań

W Apartamentach Nowy Tarchomin powstanie 127 mieszkań. Ich wysokość to 2,70 m, co dla wielu kupujących będzie miało duże znaczenie. Powstające osiedle to przykład nowoczesnej architektury. Metraż mieszkań jest zróżnicowany – od 30 do 85 mkw. Realizujemy zarówno kawalerki o powierzchni 35 mkw, jak i mieszkania dwu-, trzy- oraz czteropokojowe. Są to zatem lokale, wśród których swój nowy dom znajdzie tak singiel, jak i większa rodzina. Co ważne, wszystkie lokale są funkcjonalnie zaprojektowane i wyróżnia je wygodny rozkład.

Funkcjonalne mieszkania

Każde mieszkanie w Apartamentach Nowy Tarchomin składa się z przestronnego pokoju dziennego (salonu) z otwartą kuchnią, łazienki, sypialni oraz – w większych mieszkaniach – dodatkowych pokoi, a także holu, w którym znajduje się miejsce na garderobę w zabudowie. Każde mieszkanie posiada dodatkowo balkon albo taras, niektóre z lokali dodatkowo mają osobną loggię ze schowkiem.

Doskonała lokalizacja

Apartamenty Nowy Tarchomin powstają w dzielnicy Białołęka, nieopodal CH Galeria Północna, która zapewnia świetną infrastrukturę handlowo-usługową. Bliskość Trasy Mostu Północnego, a także linie autobusowe i tramwajowe sprawiają, że dojazd do centrum miasta jest szybki i komfortowy. Dodatkowo nowe mieszkania powstają w pobliżu miejskich lasów, rezerwatów oraz parków, co umożliwia aktywne spędzanie czasu na łonie przyrody zarówno w pojedynkę, jak i z rodziną.

Wiarygodny deweloper Warszawa

Nie bez znaczenia jest również fakt, że inwestycja realizowana jest przez naszą firmę. APM Development to deweloper z wieloletnim doświadczeniem oraz licznymi inwestycjami zrealizowanymi w ostatnich latach w Warszawie – co ważne, z sukcesem. Wybudowaliśmy już ponad 1 tysiąc mieszkań w stolicy, a nasi Klienci cenią nas za transparentne warunki zakupu, bezpieczeństwo finansowe, jak również obsługę klienta. Zapraszamy do współpracy!