Mieszkania Warszawa Ursynów
Twój koszyk

ul. Bartycka 85, 00-716 Warszawa home

+48 22 847 91 86, +48 22 847 91 84 tel

apm@apm-development.pl mail

Numer ↓ Piętro ↓ Metraż ↓ Liczba pokoi ↓ Inwestycja ↓ Ekspozycja ↓ Balkon/taras/ogród ↓ Ceny za
1m2
Cena ↓ Dostępność Promocja Kup

Nowe mieszkania Ursynów to znakomita propozycja apartamentów zlokalizowanych w budynkach tworzonych przez odważnych architektów. Ursynów zdobywa sobie w ostatnich latach wyjątkowo dobrą reputację miejsca ciekawego i ciekawskiego, co stało się za sprawą jego dobrego połączenia komunikacyjnego oraz atrakcyjnych walorów lokalizacji. Apartamenty Ursynów cenione są zawsze w pierwszej kolejności właśnie za lokalizację.

Dobrze rozbudowana i utrzymana w należytym stanie sieć niewielkich dróg pozwala szybko dojechać do głównych arterii komunikacyjnych Warszawy. Znacznie ważniejsza jest jednak pierwsza linia metra umożliwiająca szybkie i tanie poruszanie się przez centrum miasta. Samochodem jest to niemalże niewykonalne, dlatego znakomicie rozwinięty transport publiczny, którego perłą w koronie jest pierwsza linia metra, posiada przystanki niedaleko inwestycji realizowanej przez nas. Kolejnym atutem tej lokalizacji są sklepy, galerie handlowe, szkoły i urzędy – to wszystko jest dostępne w promieniu kilkuset metrów od mieszkań na Ursynowie.

Urok Ursynowa udzielający się tutejszym apartamentom to Las i Park Kultury, oba w odległości dosłownie kilku minut marszu od drzwi nowych mieszkań na Ursynowie. Szczególnie warto docenić tutejszą zieleń. Dzieci są zakochane w Lesie Kabackim, gdzie stworzono wielki plac zabaw i ogród botaniczny. Z kolei Park Kultury w Powsinie jest świetnym miejscem na chwilę wytchnienia dla osób trochę starszych. Można tam odetchnąć po ciężkiej pracy korzystając z basenu, kortów tenisowych, siłowni czy placu do mini golfa. A wszystko to w niedalekiej odległości od nowych mieszkań na Ursynowie. Inne równie interesujące punkty to restauracje oraz sklepy, nie można również pominąć galerii handlowej, która posiada własne kino.