Mieszkania Warszawa Targówek
Twój koszyk

ul. Bartycka 85, 00-716 Warszawa home

+48 22 847 91 86, +48 22 847 91 84 tel

apm@apm-development.pl mail

Numer ↓ Piętro ↓ Metraż ↓ Liczba pokoi ↓ Inwestycja ↓ Ekspozycja ↓ Balkon/taras/ogród ↓ Ceny za
1m2
Cena ↓ Dostępność Promocja Kup

Oferta apartamentów na Targówku jest wyjątkowo interesująca, co nie jest bynajmniej tylko zapowiedzią samego dewelopera. Tempo, w jakim kolejne nowe mieszkania Targówek znikają z rynku mówi samo za siebie.

Znakomicie zlokalizowane w centrum dzielnicy Osiedle Kondratowicza przyciąga do siebie większe i mniejsze rodziny, ponieważ można tu wciąż znaleźć mieszkania o bardzo różnym metrażu. Rodziny z dziećmi na pewno docenią to, że w okolicy są dwa duże obszary zielone: Park oraz Las Bródnowki z fortem Lewicpol. Można tam się schować przed miejskim zgiełkiem i spalinami, co na całym Targówku żadnym problemem nie jest, ale wielu mieszkańców uciekło tu właśnie dlatego, by poprzez apartamenty Targówek odseparować się od wielkomiejskich bolączek poza godzinami pracy. Oprócz swoich naturalnych wdzięków Targówek oferuje rozbudowaną infrastrukturę dla dzieci oraz trochę starszych osób lubiących sporty miejskie, w tym np. skateboarding.

Osoby dorosłe cenią sobie znakomitą komunikację. Mowa tutaj o linii metrach, drogach ekspresowych i mądrze ułożonych drogach dojazdowych dla nich, jak również o kołowym transporcie publicznym. Warto wspomnieć ponadto o centrach handlowych, kinie i urzędzie położonych w odległości rzutu beretem. Mieszkańcy wprowadzający się do apartamentów na Targówku cenią sobie bliskość centrów handlowych. Jest tu M1 raz Atrium – centrum handlowe posiadające sale kinowe. Niedaleko budynków znajduje się również całodobowa stacja paliw oraz Urząd Dzielnicy Targówek. Nowe mieszkania Targówek to wszystko, czego można potrzebować w codziennym życiu i to w dodatku w znakomitym opakowaniu.